NOVINKA! » Čaj pro přírodní očistu jater – Hepafar Liver Cleanse » Nyní s 20% zaváděcí slevou!

Více zde

Katy Perry vysvětluje, proč miluje jablečný ocet

22.10.2019

Všichni známe, Katy Perry, bylo by těžké o ní neslyšet, a když jde o výživu, drží se několika ověřených tipů. Jedním z nich je její každodenní rituál s jablečným octem. Jste překvapení? My nejsme.

Photo credit: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com

Říká, že její dětství bylo něco jako: „Máma mi řekla, že kapusta je moc dobrá, no a já ji s radostí jedla a myslela si, že to byla dekorace na pizzu.”

Ale díky její matce se Katy během let stala přebornicí na přírodní superpotraviny.

Jeden ze zdravých návyků, které převzala od její matky a udržuje se jím v kondici, je konzumace jablečného octa. „Moje matka mě nutila konzumovat ho každý den, no a teď je součástí mého každodenního rituálu.” Katy Perry připouští, že denně konzumuje 2 polévkové lžíce rozpuštěné ve 250 ml vody a láhev s octem má dokonce i v autě.

Ale z jakého důvodu Katy Perry konzumuje pravidelně jablečný ocet?

Výhody jablečného octa jsou rozmanité: je antibakteriální, má detoxikační účinek, snižuje cholesterol a hladinu cukru v krvi a stimuluje hubnutí. Jediná nevýhoda je, že ocet nechutná vůbec dobře a dráždí vaše hrdlo, sklovinu nebo žaludek.

A z toho důvodu, jsme vyvinuli 100% přírodní produkt, který snižuje pocit hladu a pomáhá spalovat tuk – CiderFit STRONG je dokonalým společníkem pro váš každodenní život.

Inovativní formule s jablečným octem očistí vaše tělo od toxinů, sníží vaši chuť k jídlu, sníží ukládání tuků a urychlí hubnutí.

CiderFit STRONG také podpoří zdravé trávení a nabije vás energií.

Co je v tomto revolučním chutném nápoji? Nemáme co skrývat.

CiderFit STRONG je směs jablečného octa (vyrobeného z jablek z EU), patentované složky Actazin™ (extrakt z kiwi), opuncie, rozpustné vlákniny (z čekanky), extrakt z lopuchu, extrakt z květu malvy a vitamínu C.

CiderFit STRONG je bez lepku, bez laktózy, bez GMO a je vhodný pro vegetariány.

Víme, že ho chcete. Vyzkoušejte ho hned a přesvědčte se o výsledcích sami! A pamatujte, že CiderFit STRONG nemá s chutí a pachem octa NIC společného, chutná báječně!

*zdroj: msn.com

CiderFit STRONG

NEMÁ chuť jablečného octa má však všechny jeho pozitivní účinky

CiderFit STRONG -50%

Běžná cena: 519,00 Kč

Vaše cena: 256,00 Kč

× Zavřít