Odborníci varují: ztučnělá játra se stávají "epidemií"! Jaké jsou příznaky a přírodní řešení?

Problémztučnělých jater dosáhl epidemickýchrozměrů. A týká se i lidí nekonzumujících alkohol. Studie ukazují, že je postiženo již 20-30 % populace. Protože jev ztučnělých jater úzce souvisí s vývojem diabetu 2. typu, abdominální obezity a hypertenze, budoucnost nevypadá příliš dobře.

Onemocnění ztučnělých jater poškozujejátra, brání jim v odstraňování toxinů a produkci žluči pro zažívací systém. Když játra nejsou schopny tyto úkoly účinně vykonávat, vystavují vás riziku vzniku dalších problémů celého těla.

Rozpoznejte příznaky

Onemocnění ztučnělých jater je známo jako tiché onemocnění – nebolí a proto o něm nemusíte mít ani tušení.

Příznaky můžou být následující:

  • Ukládánítuku v oblasti břicha
  • Vysoká hladina cholesterolu a triglyceridů
  • Únava 
  • Nedostatek energie
  • Špatné trávení

Nejúčinnější terapie pro ztučnělá játra je zdravá strava

Strava pro ztučnělá jatra zahrnuje širokou škálu potravin. Existuje mnoho seznamů konkrétních potravin, které by se měly konzumovat, a potraviny, kterým by se mělo raději vyhýbat.
Podívejte se na nejpřesnější a nejaktuálnější seznam toho, co byste měli a neměli jíst, pokud trpíte ztučnělými játry:

Někdy jen zdravá strava nestačí!

Změna stravovacích návyků pomáhá a chrání játra, ale ve většině případů nedělá nic pro to, aby se snížilo poškození, které již bylo nápácháno, zejména, pokud máte také nějaké to extra kilo navíc. Proto doporučujeme začít konzumovat kvalitní rostlinné potravinové doplňky, které stimulují regeneraci jaterních buněk.

Bostjan také vyzkoušel přírodní doplněk stravy a nelitoval toho

„Zpočátku jsem nic necítil 8, možná 10 dní, skoro jsem to vzdal. Jsem opravdu rád, že jsem to neudělal! Po počátečním neúspěšném období jsem pocítil zázrak. Najednou jsem už nebyl vyčerpaný jen co jsem se vrátil z práce. Mohl jsem si hrát s dětmi jak jen si moje srdce přálo. Moje váha začala klesat, stejně jako velikost mého břicha. Od začátku užívání Hepafaru jsem zhubnul – věřte tomu nebo ne – 8 kilogramů*. Teď můžu nosit kalhoty, které jsem uchovával ve svém šatníku, pro případ, že bych někdy zhubnul. Věřte mi, byly tam velmi dlouho – vyšly skoro z módy!” Bostjan Urnault, Slovinsko *

Hepafar – řešení ztučnělých jater s mnoha spokojenými zákazníky

  • Obsahuje fosfolipidy, artyčoky a výtažky z ostropestřce mariánského a přidaný vitamín E.
  • Povzbuzuje čištění jater
  • Pomáhá regenerovat a obohacovat jaterní buňky a optimalizovat jejich funkci
  • Pomáhá snižovat břišní tuk
  • Zlepšuje trávení a snižuje nadýmání

*[Výsledky se mohou u jednotlivých osob lišit. Pro hubnutí je důležité jíst rozmanitou stravu a vést zdravý životní styl.] 

Produkty pro vás

JÁTRA
-50%
Speciální cena 479,00 Kč Běžná cena 958,00 Kč
Zobrazit produkt