-31%

*Účinky produktu se mohou u jednotlivců lišit a mohou se lišit od účinků popsaných na webových stránkách.

DÁREK ZDARMA!

Získejte nejlepší tipy pro zdraví, výživu a lahodné recepty v jedné praktické e-knize!

FlexiForce gel

Registrován jako zdravotnická pomůcka. Chladivý gel, jenž pomáhá zmírnit bolesti svalů a kloubů!

  • Gel s trojím chladivým účinkem
  • Zmírní bolest svalů a kloubů, zmenší otoky a působí protizánětlivě
  • Nezanechává kůži mastnou a rychle se vstřebává
  • svěží a příjemnou vůni
  • Zdravotnická pomůcka s prověřenou účinností

Contents: 1x FlexiForce gel 0 none/7 dní

Dostačující pro 7 dní

-31% sleva
Speciální cena 249,00 Kč Běžná cena 359,00 Kč

Vyberte svůj balíček

DOPORUČUJEME: Ušetřete dalších 10% s předplatným

Jednorázový nákup
(Získat 7 denní zásoby)
31% sleva
359,00 Kč
249,00 Kč
Předplaťte si a ušetřete ještě víc
(Získat 7 denní zásoby každý měsíc.)
Dodatečná sleva 10%
 
359,00 Kč
224,10 Kč
Na skladě
SKU
100571

FlexiForce chladivý gel je bezesporu nepostradatelnou součástí Vaší cestovní i domácí lékárny. Proč? Protože napjaté a bolestivé svaly, výrony, přetížení, záněty šlach a modřiny jsou součástí každodenního života většiny z nás nebo našich blízkých. A pokud jsme fyzicky více aktivní, dochází k těmto nepříjemnostem ještě častěji.

Protože je výjimečně účinný a snadno se používá (není lepivý ani mastný), doporučují ho i špičkoví sportovci. A co je nejlepší? Chladivý účinek, který Vás zbaví bolesti, pocítíte ihned!

Proč je FlexiForce chladivý gel tak účinný?

Protože spojuje trojí chladivý účinek, obsahuje totiž hned 3 přírodní složky, známé svým chladivým účinkem: alkohol, mentol a éterický olej eukalyptu.

Po nanesení gelu na bolestivé místo se začne vypařovat alkohol, jenž teplotu na povrchu kůže značně sníží. Chladivý účinek je posléze posílen mentolem, který se váže na určité receptory v kůži a zvyšuje tak účinek chlazení. Éterický olej eukalyptu pak blokuje práci teplotních receptorů a ještě více tak posiluje chlazení místa, kam jsme gel nanesli.

FlexiForce chladivý gel je také výborným pomocníkem v cestovní lékárničce. Nemůžete s sebou stále nosit led pro případ pohmožděnin nebo natažených svalů, ale je tento gel můžete mít po ruce vždy, když ho potřebujete.

POUŽITÍ

Aplikujte až 4krát denně.

3-4x denně

Dle potřeby

SLOŽENÍ

Čištěná voda, alkohol, mentol, glycerin, éterický olej z eukalyptu, karbopol, triethanolamin, Brilliant Blue FCF.

NÁVOD K POUŽITÍ

Pro vnější použití. Aplikujte 3-4krát denně lehkou krouživou masáží na bolestivé místo. Po použití si umyjte ruce. Doporučená a optimální doba použití je 7 dní.

VAROVÁNÍ

Nepolykejte. Nevdechujte. Přípravek nesmí být používán u dětí mladších 6 let. Nepoužívejte, pokud jste těhotná nebo kojíte. Nepoužívejte na poškozenou pokožku. Nepoužívejte na natržené svaly. Nepoužívat na pooperační rány. Nepoužívejte, pokud jste alergičtí na jednu nebo více složek. Zabraňte kontaktu s očima/sliznicemi. V případě citlivosti na produkt nebo náhodného kontaktu s očima/sliznicemi důkladně opláchněte čistou vodou. Během aplikace se vzdalte od zdrojů tepla. V případě nežádoucích vedlejších účinků přestaňte produkt používat.

SKLADOVÁNÍ

Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem. Spotřebujte do 12 měsíců od otevření. Produkt s prošlou dobou platnosti odneste do lékárny k likvidaci.

ČISTÉ MNOŽSTVÍ (1 balení)

100 ml