-36%

*Účinky produktu se mohou u jednotlivců lišit a mohou se lišit od účinků popsaných na webových stránkách.

DÁREK ZDARMA!

Získejte nejlepší tipy pro zdraví, výživu a lahodné recepty v jedné praktické e-knize!

Immufast

5denní intenzivní podpora imunitního systému s nejlepšími vitamíny a minerály. Díky působení 4 v 1 posiluje 4 hlavní složky našeho imunitního systému:

  • 1 – AKTIVACE imunitních buněk

  • 2 – NÁRUST počtu imunitních buněk

  • 3 – OCHRANA imunitních buněk

  • 4 – BALANCE imunitní ochrany

Contents: 1x Immufast 0 none/5 dní

Dostačující pro 5 dní

-36% sleva
Speciální cena 349,00 Kč Běžná cena 549,00 Kč
Na skladě
SKU
410372

Váš imunitní systém je armáda!

Jednoduše řečeno, váš imunitní systém je soubor buněk a reakcí, které chrání vaše tělo před všemi druhy hrozeb. Stejně jako armáda - váš imunitní systém musí také trénovat na potenciální útok. I když není vždy připraven, musí být v pohotovostním režimu.

Immufast, se svými pečlivě vybranými ingrediencemi, se chová jako moudrý generál, který udržuje armádu v kondici a motivuje ji, aby mohla zahájit rychlý a účinný útok proti jakýmkoli útočníkům.

Díky přísadám, jako je vitamín D, B12, kyselina listová, selen, měď, zinek, beta glukány z pivovarských kvasnic, spolu s tradičními čínskými léčivy, jako jsou houby reishi a rostlina astragalus, Immufast posiluje váš imunitní systém 4 způsoby.

1. Aktivace imunitního systému

Immufast aktivuje vaše imunitní buňky, aby se připravily na útok dříve, než mikroby začnou poškozovat tělo. Buňky, které jsou aktivovány, se nazývají „makrofágy“.

Úkolem makrofágů je „konzumovat“ cizí částice, které se dostanou dovnitř vašeho těla. Díky Immufastu jsou tito bojovníci první linie pohotovější připraveni vidět a chytit napadající mikroby.

2. Zvýšená produkce imunitních buněk

Immufast dodá vašemu tělu živiny, které jsou potřebné k vytvoření imunitních buněk.Zinek – je nutný pro růst a vývoj imunitních buněk, které se podílejí na vrozené i získané imunitě, zejména na protilátkách (jedná se o síly, které „najdou a zneškodní”).

K produkci nových imunitních buněk je zapotřebí kyseliny listové a B12. Zvyšují schopnost těla bojovat s nepřítelem hned u brány. Jako bonus také zvyšují hladinu energie a zabraňují únavě a vyčerpání během procesu imunitní obrany, která je náročná na energii.

3. Síla & ochrana imunitních buněk

Díky selenu mědi zvyšuje Immufast vaši imunitní ochranu hned v první linii a chrání vaše buňky před volnými radikály generovanými během virového útoku. Tím si vaše tělo koupí čas, dokud se speciální síly získané imunity neobjeví v dostatečně vysokých počtech.

Zinek měď jsou součástí silného antioxidačního enzymu, který chrání imunitní buňky před oxidačním poškozením během imunitní reakce.   Vitamin B12 podporuje vysokou energetickou náročnost rostoucí armády imunitních buněk tím, že pomáhá transformovat jídlo na energii a zpřístupňuje ji pro každou buňku v těle.

4. Vyvážení reakce imunitního systému

Immufast pomáhá vyrovnat reakci imunitního systému – ujistit se, že není přehnaná nebo nedostatečná. Reakce musí být dostatečně silná, aby porazila mikroby, ale ne tak silná, že by poškodila naše vlastní buňky a tkáně. Immufast je schopen snížit aktivitu imunitního systému, když je nadměrně stimulován, a posílit jej, když je oslaben.

Posilněte své tělo těmito ingrediencemi:

AKTIVNÍ SLOŽKY

Immufast
Obsah (1 balení)10 kapslí
Denní dávka2 kapsle
Čisté množství (1 jednotka)12.4 g

AKTIVNÍ SLOŽKYve 2 kapslích% RHP*
Saccharomyces cerevisiae 70% 1-3, 1-6 β glucanů500 mg**
Reishi (Ganoderma lucidum) > β glucanů250 mg**
Astragalus 70% 1-3, 1-6 β glucanů250 mg**
Zinek10 mg100%
Měď

1 mg

100%
Kyselina listová200 µg100%
Selen55 µg100%
Vitamin D325 µg500%
Vitamin B123 µg120%

*RHP - referenční hodnota příjmu |** - doporučený denní příjem není stanoven

JAK UŽÍVAT

Doporučená denní dávka jsou 2 kapsle.

1 kapsle

   2x denně

SLOŽENÍ (ve 2 kapslích)

plniva: mikrokrystalická celulóza; fosforečnan vápenatý; oxid křemičitý, koncentrát Saccharomyces cerevisiae (70% 1-3, 1-6 β glukanů), extrakty: astragalus (Astragalus membranaceus, kořen) standardizovaný na 3% astragalosidů; Reishi (Ganoderma lucidum, ovocné tělo) s β glukány, kyselinou stearovou, protispékavými látkami: stearát hořečnatý; mastek, citrát zinečnatý (zinek), zjasňovače: hydroxypropylmethylcelulóza; včelí vosk; karnaubský vosk, seleničitan sodný (selen), cholekalciferol (vitamín D3), barvivo: oxid titaničitý, glukonát měďnatý (měď), zvlhčovadlo: polysorbát 80, kyselina listová, kyanokobalamin (vitamin B12).

*RHP - referenční hodnota příjmu

NÁVOD K POUŽITÍ

Doporučená denní dávka je 2 kapsle denně se sklenicí vody po jídle. Léčba lze být zopakována.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Rozmanitá, vyvážená strava a zdravý životní styl jsou důležité.

SKLADOVÁNÍ

Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na suchém a tmavém místě při teplotě do 25° C.