KLINICKÉ STUDIE: TĚLO REAGUJE, JAKO BY PŘÍJMALO O POLOVINU MÉNĚ

 

Výsledky klinických studií dokazují, že SlimJOY kapsle blokují činnost enzymů lipáza a amyláza.
To znamená, že vaše tělo vstřebává o více než polovinu méně tuků a cukrů z jídla, které jíte!
S kapslemi SlimJOY již nebudou sladkosti a hamburgery útočit na vaše boky, hýždě a břicho.

 

100% GARANCE POZITIVNÍCH VÝSLEDKŮ

Zkušební skupina uživatelů, kteří testovali tuto skvělou směs pro hubnutí, byla ohromena výsledky. Po každodenním užívání dosáhli následujících výsledků:

Úbytek hmotnosti

Menší obvod pasu

Menší obvod boků

Menší obvod stehen

8 PEČLIVĚ VYBRANÝCH PŘÍSAD

Všechny použité přísady jsou vyrobeny v souladu s nejvyššími standardy kvality a bezpečnosti v moderních zařízeních v Evropě.

Niacin (vitamin B3) byl vyroben podle nejvyšších farmaceutických standardů v jedné z největších nadnárodních společností v Nizozemsku. Pikolinát chromitý a glukonát zinečnatý pocházejí z Velké Británie.
Vedle patentované aktivní složky ID-alGTM jsme do směsi přidali také extrakt z cejlonské skořice, extrakt z listů červeného vína, zinek, chrom a vitamín B3. S těmito složkami vám garantujeme ty nejlepší možné výsledky.
 

Nebudete už dále klopýtat a ztratíte váhu s průměrným jídlem!

Sladkosti a hamburgery s kapslemi SlimJOY již nebudou uloženy na bocích, hýždích a břiše. SlimJOY inhibuje aktivitu enzymů, které jsou rozhodující pro degradaci tuků a sacharidů. To znamená, že zabraňuje tomu, aby naše tělo hromadilo tukové zásoby.

529,00 Kč

370,00 Kč

Skladem

100% záruka spokojenosti
Nabízíme Vám záruku spokojenosti jednoho měsíce na všechny produkty společnosti Sensilab. Pokud z jakéhokoli důvodu produkt nefunguje, můžete nám ho zaslat zpátky a my Vám vrátíme peníze.
Doprava zdarma nad 1000 Kč
U objednávek v hodnotě nad 1000 Kč je doprava zdarma.
Zboží bude doručeno společností Česká pošta nebo GLS během 2 až 4 pracovních dnů.
Doplněk stravy
Složení (ve 2 kapslích):

extrakt z kůry skořice – 400 mg, ID-alGTMTM [extrakt z hnědých mořských řas a hroznových semen s 100-130 ppm jódu ] (obsah siřičitanů > 10 mg / kg), extrakt z listů červeného hroznu s 30 % celkových množství polyfenolů (obsah siřičitanů > 10 mg / kg ), glukonát zinku (zinek 10 mg – 100 % RHP*), nikotinamid (niacin – 32 mg – 200 % RHP*), protispékavá látka: rýžový koncentrát, pikolinát chromitý (chróm 96 µg – 240 % RHP*), kapsle: hydroxypropylmethylcelulóza.

*RHP = Referenční hodnota příjmu

Návod k použití:

Doporučená dávka je 1 kapsle s 2dl vody dvakrát denně před jídlem.

Upozornění:

Pokud jste přecitlivělí nebo jste alergičtí na některou ze složek tohoto přípravku nebo pokud užíváte léky, poraďte se před použitím tohoto přípravku se svým lékařem. Tento přípravek není vhodný pro těhotné a kojící ženy.

Důležité upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Rozmanitá, vyvážená strava a zdravý životní styl jsou důležité.

Skladování:

Uchovávejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 ºC.

Hmotnost obsahu: 43,60 g

SlimJOY kapsle