ZHUBNĚTE S ČISTÝM L-KARNITINEM: RYCHLEJI A EFEKTIVNĚJI!

Ve srovnání s jinými spalovači tuků přináší čistý L-karnitin rychlejší, bezpečnější a pevnější výsledky. Je vhodný pro aktivní a méně aktivní lidi, vegetariány a vegany!

VĚTŠÍ REDUKCE TUKU, BEZ ZTRÁTY SVALOVÉ HMOTY!

LEPŠÍ VÝSLEDKY TRÉNINKU

RYCHLEJŠÍ REGENERACE

VÍCE ENERGIE, ZDRAVĚJŠÍ KARDIOVASKULÁRNÍ SYSTÉM

INOVACE L-KARNITINU

Čistý L-karnitin – nové zlato ze Švýcarska

Při hubnutí je cvičení obrovským plusem a pokud chcete dosáhnout vypracované postavy, je i naprosto nezbytné. L-karnitin je nezbytný – ne však jakýkoli L-karnitin. Čistý L-karnitin je považován za nejbezpečnější formu karnitinu, s nejsilnějším účinkem na zvýšení výkonu a anaerobních schopností.
L-Carnitine Pure 500 je švýcarskou inovací, která je založená na čistotě karnitinu. Studie hodnotící desetiletí výsledků ukázaly, že L-Carnitine Pure 500 pomáhá rychleji zhubnout a zlepšuje regeneraci svalů po tréninku. L-Carnitin Pure 500 obsahuje směs 500 g L-karnitinu, extraktu z koření a kofeinu, které dohromady působí na spalování tuků a přispívají ke snížení hmotnosti.
Je vhodný pro každého, včetně veganů a vegetariánů. Nevyvolává alergie.
L-karnitin zlepšuje výsledky tréninku a zvyšuje vaší regeneraci. V tělocvičně vám může poskytnout lepší vytrvalost, v zrcadle vám poskytne lepší vzhled a pěkně vytvarovanou postavu bez tukových polštářků..
 

NEJVĚTŠÍ SÍLA PRO SPALOVÁNÍ TUKŮ: KLINICKY DOKÁZANÉ

L-karnitin je produkován lidským tělem z aminokyselin lyzinu a methioninu. Je to klíč pro transport mastných kyselin z krve do mitochondrií, které působí jako generátory energie pro buňky.

L-karnitin je klíčovým prvkem v poslední fázi procesu rozpadu tuků, a proto potřebujeme stabilní příjem L-karnitinu. Pokud ho nezískáme dostatečné množství z jídla, potřebujeme jej užívat ve formě vysoce kvalitního doplňku stravy, který musí obsahovat čistý L-karnitin.

Množství doplňků L-karnitinu obsahuje nečistoty, které snižují jejich účinky a látky. L-Carnitine Pure 500 obsahuje čistý karnitin, který přináší dokonalé výsledky. S přidanými antioxidanty!

Availability: Skladem

508,00 Kč

204,00 Kč

100% záruka spokojenosti
Nabízíme Vám záruku spokojenosti jednoho měsíce na všechny produkty společnosti Sensilab. Pokud z jakéhokoli důvodu produkt nefunguje, můžete nám ho zaslat zpátky a my Vám vrátíme peníze.
Doprava zdarma nad 1000 Kč
U objednávek v hodnotě nad 1000 Kč je doprava zdarma.
Zboží bude doručeno společností Česká pošta nebo GLS během 2 až 4 pracovních dnů.
DOPLNĚK STRAVY
SLOŽENÍ (VE 2 KAPSLÍCH):

L-karnitin L-tartrát (L-karnitin 500 mg), extrakt ze semen guarany s 10% kofeinem - 440 mg, protispékavá látka: stearan hořečnatý rostlinního původu, kapsle: hypromelosa, barva: oxid titaničitý..

NÁVOD K POUŽITÍ:

Doporučená denní dávka je 2 kapsle denně zapité sklenicí vody po jídle..

UPOZORNĚNÍ:

Pokud jste přecitlivělí nebo jste alergičtí na některou ze složek tohoto přípravku nebo pokud užíváte léky, poraďte se před použitím tohoto přípravku se svým lékařem. Tento přípravek není vhodný pro kojící ženy.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Rozmanitá, vyvážená strava a zdravý životní styl jsou důležité..

SKLADOVÁNÍ:

Uchovávejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 ºC

HMOTNOST OBSAHU: 

41.3 g

L-carnitine Pure 500