Co je to?

Jedná se o ambasadorský program, který vám nabízí příležitost spolupracovat s námi! Budete se moci účastnit misí a propagovat Sensilab prostřednictvím svých účtů na sociálních sítích, aby o nás věděli všichni vaši přátelé a sledující. 


Jako náš ambasador získáte zdarma doplňky stravy a kosmetické produkty, peníze při tvorbě obsahu, peněžní provize, když doporučíte své přátele a sledující, exkluzivní placené kolaborace, exkluzivní VIP dárky, objevíte se na našem Instagramu a mnoho, mnoho dalšího. Plněním různých misí, například tím, že nám ukážete, jak připravujete jeden z našich nápojů nebo jak užíváte naše denní doplňky stravy, si odemknete další výhody!

image

PENĚŽNÍ ODMĚNY

image

PRODUKTY ZDARMA

image

PROVIZE

image

MÍSTO NA NAŠICH SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

image

EXKLUZIVNÍ DÁRKY

image

TVORBA OBSAHU

Pokud chcete vytvářet poutavý obsah na sociálních sítích, už teď jste nám sympatičtí. Kromě toho musíte:

  • bydlet v České republice

  • být starší 18 let

  • vlastnit alespoň jeden otevřený účet na sociálních sítích

Máme pouze omezený počet volných míst pro ambasadory, proto se přihlaste hned!

Jak to funguje?

Máte zájem? Přihlaste se nyní!

Podmínky

Chcete-li se stát ambasadorem naší značky, musíte být aktivní na Instagramu a Facebooku a být starší 18 let. Moc se těšíme na spolupráci s vámi!

Často kladené otázky

Co je to ambasadorský program?

Jako ambasador společnosti Sensilab se budete účastnit misí a propagovat společnost Sensilab prostřednictvím svých účtů na sociálních sítích, aby o nás věděli všichni vaši přátelé a sledující.

Jak budu odměněn?

Hotovostí nebo dárkovými kartami, provizí, prémiovými body a slevami.

Jak dostanu zaplaceno?

Provize ambasadorům vyplácíme prostřednictvím aplikace Brandbassador. Můžete si vybrat způsob platby a automaticky dostávat výplatu po splnění všech druhů misí. V aplikaci Brandbassador také uvidíte všechny mise a odměny.