Zdravý život díky výživě

Společnost Sensilab byla založena v roce 2005 s jasným cílem: nabízet zákazníkům důvěryhodné, spolehlivé a snadno použitelné přírodní doplňky stravy a podporovat jejich zdraví a pohodu všemi možnými způsoby.  

V moderním a rychlém světě nám často nezbývá dostatek času na zdravé stravování a péči o sebe, a proto naším posláním vždy bylo a je umožnit lidem vést zdravějšíživot snadným a dostupným způsobem. 

Snaha o dokonalost 

image

Vždy jsme se snažili přinášet na trh inovativní výrobky a pečlivě sledovat trendy a vědecký vývoj, přičemž nejvyšší prioritou pro náš vždy byla kvalita a čistota. 

Náš tým odborníků se věnuje hledání nejmodernějších řešení v oblasti doplňků stravy, a to jak ve zvyšování biologické dostupnosti přírodních extraktů, tak ve využívání nových patentovaných složek.

Všechny naše produkty jsou vyráběny v EU, v moderním farmaceutickém závodě, podle norem GMP a HACCP. Procházejí dvojím testováním - jako suroviny a jako hotové výrobky, a proto je u každého výrobku zaručena čistota a mikrobiologická nezávadnost. Několik našich výrobků získalo certifikát analýzy AGROLAB.

Doporučeno odborníky

Kromě toho, že naše výrobky oslovují zákazníky po celém světě a pomáhají jim plnit jejich cíle v oblasti zdraví a pohody, spolupracujeme také s profesionálními sportovci a veřejně známými osobnostmi, kteří naše výrobky nadšeně doporučují. 

Spolupracovali jsme také s několika odborníkyvoblasti zdraví, výživy a medicíny, kteří naše výrobky schválili. Tady je jen několik jejich doporučení:  

“Vaše zdraví závisí na tom, jak dobře fungují vaše játra. Pokud hledáte účinný doplněk na podporu zdraví jater, doporučuji Hepafar Forte Premium. Hepafar Forte je vědecky vyvinutý pro podporu jater a trávení, obsahuje směs rozsáhle zkoumaných bylin a doplňků stravy, které podporují schopnost jater detoxikovat a regenerovat se. Mezi jeho klíčové složky patří extrakt z artyčoku, cholin, ostropestřec mariánský ve formě fytosomu (vysoce biologicky dostupný), extrakt z kořene pampelišky, zázvor a další. Hepafar Forte navíc pomáhá podporovat metabolismus tuků a zvyšuje energii a vitalitu.“

Dr. Brindusa Vanta, Doktorka medicíny se specializací na výživu a doplňky stravy

image
image

“Jako nutriční specialistka jsem byla kapslemi Hepafar Forte Premium s ostropestřcem mariánským nadšená. Po jejich zařazení do svého jídelníčku jsem zaznamenala znatelné zvýšení hladiny energie. Jedinečná směs ostropestřce mariánského, fosfolipidů a dalších podpůrných složek nepochybně přispěla k mé větší výdrži, díky čemuž je výjimečným přírůstkem mezi mnou doporučovanými doplňky stravy.“

Mona Rasi, Certifikovaná nutriční specialistka

„HEPAFAR Forte PREMIUM + HEPAFAR Fibers je nejkomplexnější řešení pro detoxikaci jater a těla, jaké jsem kdy viděla.

Je navrženo tak, aby pomohlo výrazně zlepšit kvalitu vašeho každodenního života, počínaje játry.“

Tamara Jakopič, dietoložka

image
image

„I když se většina kosmetických zákroků zaměřuje především na vnější vzhled, je důležité pečovat o své tělo také zevnitř. Tady hraje zásadní roli výživa. Uspokojit naše výživové potřeby pouze stravou však může být obtížné. Proto svým pacientům vždy doporučuji kvalitní doplňky stravy.

Takovým produktem je třeba kvalitní kolagenový doplněk. Vřele doporučuji UNDO hydrolyzovaný mořský kolagen, protože jeho jedinečná směs složek z něj dělá ideální doplněk vašeho jídelníčku. Funguje tak, že „vyživuje“ pokožku zevnitř a ta se pak díky němu zdá být hladší a pevnější.

Doporučuji pravidelné každodenní užívání UNDO hydrolyzovaného mořského kolagenu, a to nejen kvůli jeho úžasným účinkům proti stárnutí, ale také proto, že může přispět ke zlepšení vaší celkové pohody.“Dr Rosmy Barrios, specialistka na léčbu stárnutí

„Vypadávání vlasů, lámavé nehty a suchá pokožka jsou stále častějším problémem, který je způsoben každodenním stresem, nedostatečným příjmem určitých vitamínů a minerálů ve stravě a škodlivými faktory životního prostředí. Pravidelné doplňování biotinu, zinku a selenu vám proto může pomoci dosáhnout hustších vlasů, zářivé pokožky a silnějších nehtů. 

Essentials Biotin obsahuje 10 000 mcg (10 mg) bioaktivního biotinu obohaceného o chelátový zinek a přírodně se vyskytující selen. 

Biotin je základním vitamínem pro zdraví vlasů a pokožky. Zinek přispívá k syntéze bílkovin a dělení buněk, což je důležité pro zdraví kůže, vlasů a nehtů. V kombinaci se selenem poskytuje dvojnásobnou ochranu proti oxidačnímu stresu.“

Marta Guzmán Herrera, Dietoložka-specialistka na výživu

image

Dosažení milionů spokojených zákazníků

image

Díky více než 15 letům zkušeností s výrobou doplňků stravy jsme oslovili více než 3 miliony spokojených zákazníků po celé Evropě! 

Za tu dobu jsme vyvinuli více než 500 produktů, které jsou dostupné na trhu ve více než 40 zemích.

Naše produkty nabízíme nejen v našem moderním a přehledném internetovém obchodě, ale máme zastoupení i v několika e-shopech s léky po celé Evropě, což nám umožňuje oslovit ještě širší publikum. 

Vysoce kvalitní vitamíny a minerály, doplňky stravy pro kontrolu tělesné hmotnosti nebo cokoli jiného, co byste mohli potřebovat pro podporu svého zdraví a pohody - to vše je k dispozici pod značkou Sensilab!