Vracíme přírodu a vědu lidem

„Pozoruj přírodu, miluj přírodu, buď blízko přírodě. Nikdy tě nezklame."

(Frank Lloyd Wright)

 

Příběh Sensilabu začal prostou touhou: vrátit lidem to, co bychom nikdy nesměli ztratit. I dnes pracujeme s touhou obnovit vaši pohodu a optimální zdraví. Jsme přesvědčeni, že právě síla přírody může člověku pomoct dosáhnout vyšší kvality života.

 

Příroda a věda v harmonii

Znalosti těch, kteří nažívali s přírodou, byly posíleny silou nejnovějších vědeckých poznatků a přesných postupů. Proto vám můžeme nabídnout to dobré v té nejlepší formě.

Naše výrobky obsahují přírodní ingredience nejvyšší kvality, které prokázaly vysokou účinnost v klinických studiích. Dodržujeme přísné farmaceutické normy, proto obsahují naše produkty pouze bezpečné a účinné přírodní složky.

 

Produkty společnosti Sensilab nalezly cestu do domácností po celé Evropě i mimo ní

Hnacím motorem zakladatelů značky Sensilab bylo přání učinně zkombinovat přírodní a vědecká řešení. Tři odborníci - Marko Dolžan, Bojan Ščukovt a Branko Belčič - opustili jednu z největších farmaceutických společností ve Slovinsku a vytvořili novou společnost, vytvořenou na přírodních i vědeckých základech. Poté se k nim připojili jejich synové, kolegové a další renomovaní odborníci z různých oborů. Sensilab dnes rozkvétá v harmonii spolehlivosti a pokroku.

 

DODNEŠKA JSME ROZVINULI VÍCE NEŽ 500 PRODUKTŮ, KTERÉ JSOU K DISPOZICI VE VÍCE NEŽ 40 ZEMÍCH.

 

 

 

Věříme individuálnímu přístupu

V Sensilabu víme, že každý člověk je jedinečný. Proto je naší zásadou individuální přístup k našim zákazníkům. Díky široké škále výrobků nabízíme našim zákazníkům kompletní a přizpůsobená řešení pro vnitřní rovnováhu a lepší kvalitu života.

Stovky tisíců spokojených zákazníků po celém světě jsou nejlepším důkazem toho, že jsme na správné cestě. I nadále budeme vracet přírodu lidem a obohacovat ji o nejnovější vědecké inovace.

 

Historie společnosti a důležité mezníky

2018. Ve Slovinsku otevíráme již 8. kamenný obchod, kde nabízíme individuální konzultace a měření.

2018. Aktualizujeme své logo.

2014. Sensilab působí ve více než 35 zemích světa.

2014. Kosmetická značka Artskin UNDO získává 7 mezinárodních patentů.

2012. Je spuštěna první verze e-shopu sensilab.si.

2011. Sensilab se v Slovinsku stává vedoucí značkou.

2009. V Logatci (Slovinsko) je zahájena první vývojová jednotka, která umožňuje rychlou výrobu v malém měřítku. Zařízení se řídí systémem GMP (good manufacturing practice), který zajišťuje 100% bezpečnost složek a konečných produktů.

2008. Společnost Sensilab obdrží nejdůležitější 2 certifikáty (GMP a HACCP) - důkaz, že funguje v souladu s nejdůležitějším standardem ve farmaceutickém a potravinářském průmyslu.

2007. Sensilab se zaměřuje na vývoj preventivních produktů. Některé z klíčových produktů jsou vitamíny a minerály, Q10 a B-komplex.

2005. Zrodila se značka Sensilab. Dříve společnost Farmicom (mateřská společnost) radila největším farmaceutickým společnostem ve Slovinsku a Evropě.