Kloubní doplněk s kurkumou

CurcumaFar Forte – Prémiový doplněk kurkumy

30 kapslí | Získat 30denní zásoby

Contents: 1x CurcumaFar Forte – Prémiový doplněk kurkumy 30 capsules/30 dní

-49%

Bez lepku

Bez GMO

Kvalita GMP

Bez laktózy

Pro vegany

Pro vegetariány

Vyrobeno v EU

HACCP

Netestováno na zvířatech

Bez parabenů

Laboratorně testováno

Bez toxických chemikálií

*Účinky produktu se mohou u jednotlivců lišit a mohou se lišit od účinků popsaných na webových stránkách.

DÁREK ZDARMA!

Získejte nejlepší tipy pro zdraví, výživu a lahodné recepty v jedné praktické e-knize!

Bez lepku

Bez GMO

Kvalita GMP

Bez laktózy

Pro vegany

Pro vegetariány

Vyrobeno v EU

HACCP

Netestováno na zvířatech

Bez parabenů

Laboratorně testováno

Bez toxických chemikálií

*Účinky produktu se mohou u jednotlivců lišit a mohou se lišit od účinků popsaných na webových stránkách.

Kloubní doplněk s kurkumou

CurcumaFar Forte – Prémiový doplněk kurkumy

30 kapslí | Získat 30denní zásoby

Získejte úlevu od kloubních problémů a zlepšete jejich flexibilitu a pohyblivost s prémiovým rychle působícím doplňkem stravy s kurkumou!

Obsahuje nesrovnatelně účinný extrakt z kukurmy a řadu podpůrných složek, jako je zázvor, šípek a vitamíny C a D, pro maximální podporu kloubů a protizánětlivé účinky. 

 • Chrání a posiluje klouby a udržuje jejich pružnost
 • Doplněk stravy č. 1 v EU se 100% čistým extraktem kurkumy Curcugreen®, který má o 700 % vyšší biologickou dostupnost než běžný kurkumin
 • 50*% snížení kloubních potíží
 • 60*% zvýšení pohyblivosti kloubů
 • Pomáhá udržovat aktivní životní styl a zlepšuje kvalitu života
 • Podporuje biosyntézu kolagenu, který je důležitou součástí šlach, kostí, chrupavek a dalších pojivových tkání
 • Pomáhá zvládat zánětlivé reakce a podporuje rovnováhu zánětlivých hormonů
 • Maximální výsledky s pouhou 1 kapslí denně
 • Více než 15 let zkušeností s vývojem a výrobou doplňků stravy

Sensilab má více než 3 000 000 spokojených zákazníků v celé Evropě.

Contents: 1x CurcumaFar Forte – Prémiový doplněk kurkumy 30 capsules/30 dní

Dostačující pro 30 dní

11 Kč / Kapsle

-49% sleva
Speciální cena 339 Kč Běžná cena 659 Kč

Zvolte požadované množství

Ušetříte 49%
1x 339 Kč za kus
Ušetříte 51%
od 2 322 Kč za kus
Ušetříte 54%
od 3 305 Kč za kus

Vyberte svůj balíček

Vyberte si jednorázový nákup nebo předplatné

DOPORUČUJEME: Ušetřete dalších 10% s předplatným

Jednorázový nákup
(Získat 30denní zásoby)
Předplaťte si tento produkt a nechte si ho každý měsíc. posílat domů s dodatečnou 10% slevou na každou zásilku, počínaje druhou zásilkou.
(Získat 30 denní zásoby každý měsíc. na 305 Kč)
54% Sleva + doprava zdarma od druhé zásilky

Nejlevnější možnost

 
Loading...
Na skladě
SKU
101300
4.7 296

DÁREK ZDARMA!

Získejte nejlepší tipy pro zdraví, výživu a lahodné recepty v jedné praktické e-knize!

Doplněk stravy č. 1 v EU se 100% čistým extraktem kurkumy Curcugreen®, který má o 700 % vyšší biologickou dostupnost než běžný kurkumin.

Odhalujeme řešení kloubních potíží: Objevili ho vědci? 

image

V průběhu života se naše klouby značně opotřebovávají, což často vede k nepříjemným pocitům ve stáří. Tyto potíže však nejsou výsledkem pouze působení času. Ke kloubním komplikacím mohou přispívat také faktory, jako je nadváha, nedostatek fyzické aktivty nebo mechanická poranění.

Problémy s klouby se nejčastěji týkají:

 • Osob ve věku 50 let a více

 • Sportovců, kteří se věnují sportům s vysokou zátěží

 • Manuálně pracujících, zejména těch, kteří vykonávají opakované pohyby

 • Osob s vyšší tělesnou hmotností

 • Každého, kdo pravidelně zvedá těžká břemena a vykonává opakující se činnosti

Záležitost globálního významu

Problémy s klouby mohou výrazně omezit schopnost vykonávat každodenní činnosti, jako je ohýbání se, zvedání předmětů, chůze do schodů a další. Je šokující, že více než 1,7 miliardy lidí na celém světě se potýká s různými muskuloskeletálními problémy, které zahrnují i kloubní potíže. Mezi problémy související s klouby patří nejčastěji kolena, ramena a kyčle.

image

Zánět: příčina potíží s klouby 

Odhalení zánětu: Původce kloubních potíží

Při poranění kloubu, například při podvrtnutí kotníku, často dochází k zánětu – běžné hojivé reakci, která se projevuje otokem nebo zarudnutím. Tento zánět slouží jako signál imunitního systému, který naznačuje jeho snahu napravit poškození a podpořit růst nové tkáně.

Nicméně v některých případech může imunitní systém vyvolat nevysvětlitelný a přetrvávající zánět kloubů. Tento typ zánětu může způsobit další poškození kloubních tkání a nervů a vyústit v trvalé problémy.

Zkrocení zánětu: Klíčový krok k řešení problémů s klouby

Vědci tvrdí, že získat kontrolu nad zánětem je zásadním krokem k řešení kloubních komplikací. Zajímavé je, že se domnívají, že odpověď by se mohla skrývat v běžném předmětu, který najdeme v každé domácnosti – ve stojanu na koření. 

Základní surovina se silnými zdravotními účinky – potvrzeno odborníky 

Stále více odborníků uznává potenciální zdravotní výhody hlavní složky kurkumy, kurkuminu.  Předpokládá se, že by mohl účinně pomoci řešit problémy s klouby a záněty a nabídnout přirozený přístup k péči o zdraví kloubů.

Přínos kurkuminu může být větší než jen pouhá úleva od nepohodlí. Jako silný protizánětlivý prostředek je kurkumin považován za významného pomocníka při zlepšování funkce kloubů a celkové pohyblivosti.

image

Slibné studie odhalují plný potenciál kurkuminu

image

Podle studie z časopisu BMC kurkumin dobře zmírňuje kloubní potíže. Účastníci studie uvádějí snížení potíží o 50* %!**

Podle metaanalýzy publikované v roce 2021, která zkoumala výsledky 11 studií s celkovým počtem více než 1 000 osob, kurkumin přináší úlevu bez vedlejších účinků.**

Další šestiměsíční studie provedená vědci v Belgii ukázala, že u většiny účastníků se míra potíží snížila o 53* %. Kromě toho se u těchto osob zvýšila pohyblivost kloubů o 60* %.**

Tyto výsledky ukazují, že kurkumin je velmi silnou složkou, která může zlepšit pohyblivost kloubů a celkovou pohodu lidí s kloubními obtížemi. 

Je tu jen jeden problém: kurkumin má velmi špatnou biologickou dostupnost, což znamená, že ho naše tělo obtížně vstřebává. V přírodní formě bychom museli denně zkonzumovat asi 100 čajových lžiček kurkumového prášku, abychom pocítili jeho zdraví prospěšné vlastnosti. 

image
image

Curcugreen®: průlomové složení pro účinnou úlevu

Při hledání řešení problému biologické dostupnosti kurkuminu vyvinuli vědci z přední laboratoře Curcugreen®, průlomový, vysoce účinný přípravek kurkuminu s úžasnou vstřebatelností.

Klinická studie prokázala, že během 2* týdnů dokáže výrazně snížit problémy s klouby a ztuhlost a měřitelně zlepšit každodenní pohyblivost a celkovou kvalitu života.

Curcugreen®, podpořený 25 klinickými studiemi a 49 patenty, se ukazuje jako účinný prostředek pro zmírnění kloubních problémů!

CurcumaFar: kloubní doplněk s kurkumou s vynikající účinností 

image

CurcumaFar překonává své konkurenty především díky jedinečnému obsahu 100% čistého výtažku z kurkumy, Curcugreen®. 

Tato pozoruhodná patentovaná složka má o 700 % vyšší biologickou dostupnost než běžný kurkumin. To zajišťuje lepší účinnost a delší dobu uchovávání (až 8 hodin), čímž CurcumaFar předstihuje ostatní kloubní doplňky s kurkumou na trhu. 

Aby bylo možné dosáhnout co nejlepších výsledků při snižování zánětů, léčbě kloubních problémů a poskytování mnoha dalších zdravotních výhod, je naše průlomové složení kurkumy obohaceno o řadu dalších účinných složek, jako je zázvor, šípek a vitamíny C a D.

image

Kouzlo kurkumy pro ohebné klouby

Na vaší cestě za optimálním zdravím a pohyblivostí kloubů existuje silné tajemství – zlatá ingredience, která upoutala pozornost nadšenců celistvé pohody i lékařských odborníků. Tato pozoruhodná složka, kterou není nikdo jiný než kurkuma, skrývá ve svých zářivých barvách svět okouzlujících účinků, které mohou jako mávnutím kouzelného proutku změnit zdraví vašich kloubů. 

Starobylá moudrost 

Představte si koření, které nejen ochutí vaše oblíbené pokrmy, ale také dokáže zmírnit potíže s klouby a zvýšit jejich pružnost. Kurkuma je po staletí uctívána jako základní kámen tradiční medicíny, oslavovaný ve starých textech a praktikách napříč kulturami. Tento výjimečný kořen pocházející z rostliny Curcuma longa je zdrojem kurkuminu – přírodní sloučeniny, která kurkumě propůjčuje její pozoruhodné zdraví prospěšné vlastnosti.

Odhalení tajemství kurkumy

Základem kouzla kurkumy je kurkumin, bioaktivní sloučenina, která v sobě skrývá symfonii zdraví prospěšných látek. Kurkumin je silný protizánětlivý a antioxidační prostředek, který neúnavně bojuje proti oxidačnímu stresu a zánětům, které často poškozují zdraví kloubů. Neutralizací volných radikálů a inhibicí zánětlivých drah se kurkumin představuje jako strážce kloubního komfortu a pružnosti.

Vliv kurkuminu na zánět

Kloubní potíže mohou pramenit ze spletité sítě zánětů, které nás uvězní v kruhu nepohody. Kurkumin díky svému výjimečnému vlivu na záně tuto síť rozplétá a poskytuje uklidňující balzám, který se zaměřuje na zánět v jeho samotné podstatě. Omezením produkce zánětlivých molekul kurkumin pomáhá minimalizovat nepříjemné pocity a podporuje celkové zdraví kloubů. 

Jak si promazat cestu k flexibilitě

Představte si své klouby jako dobře namazaný stroj, který při každém pohybu hladce klouže a ohýbá se. Kurkumin hraje v této analogii klíčovou roli, protože podporuje tvorbu synoviální tekutiny – přírodního maziva, které vyživuje a chrání vaše klouby. Díky tomu se vaše klouby pohybují s větší lehkostí a na ztuhlost brzy zapomenete.

Posílí vaše tělo, obohatí váš život

Kouzlo kurkumy se nezastaví jen u pohodlí kloubů, ale působí na celkovou pohodu. Díky péči o zdraví kloubů vás kurkumin zbaví omezení, která vám znepříjemňují každodenní život. Představte si, že se můžete naplno věnovat činnostem, které jste kdysi milovali, ať už je to tanec, turistika nebo prostě jen hraní si s vnoučaty. S kurkumou jako svým spojencem se můžete pustit do životních dobrodružství s otevřenou náručí a nespoutaným nadšením.

Využijte sílu kurkumy ještě dnes

Využití kouzla kurkumy nevyžaduje žádné složité rituály, ale ochotu využít její potenciál. Zařazením kurkumy do každodenní rutiny, ať už prostřednictvím kari, čajů nebo doplňků stravy, si otevřete dveře do světa, kde se kloubní potíže stanou minulostí. Na vlastní kůži zažijete proměnu, při níž vaše klouby znovu objeví svou mladistvou vitalitu a umožní vám vychutnat si každý okamžik bez váhání.

image

Jak to funguje?  

Kurkuma (CURCUGREEN®) – Patentovaná forma extraktu kurkumy s vysokou biologickou dostupností a biologickou účinností. Pomáhá chránit klouby, udržuje jejich pružnost a má významné antioxidační vlastnosti.

Zázvor – Zázvor, který patří do stejné čeledi rostlin jako kurkuma, pomáhá zvládat zánětlivé reakce a podporuje normální rovnováhu zánětlivých hormonů.

Šípek – Extrakt z plodů růže, který pomáhá udržovat zdravé a pružné klouby, podporuje pohyblivost kloubů a může přispět ke zlepšení kvality života tím, že vám pomůže zůstat aktivní.

Vitamín C – Základní aspekt biosyntézy kolagenu, který je klíčový pro normální fungování šlach, kostí, chrupavek a všech ostatních pojivových tkání.

Vitamín DPřispívá k normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu, dvou prvků důležitých pro mineralizaci kostí.

Získejte úlevu od kloubních problémů s naším prémiovým doplňkem stravy s kurkumou! 

image
image

Udržuje pružnost kloubů

image

Posiluje klouby

image

Snižuje kloubní nepohodlí

image

Podporuje biosyntézu kolagenu

image

Pomáhá zvládat zánětlivé reakce

Aktivní složky

CurcumaFar Forte
Obsah (1 balení)30 kapslí
Denní dávka1 kapsle
Čistá hmotnost (1 balení)14,8 g

Složenív 1 kapsli% RHP*
Extrakt z kurkumy 270 mg ** 
- Kurkumin 175,5 mg ** 
Extrakt ze šípku 58 mg ** 
- Vitamín C 40 mg 50 
Extrakt ze zázvoru 25 mg ** 
 Vitamín D3  5 µg 100 
*RHP = referenční hodnota příjmu  ** = referenční hodnota příjmu není stanovena

Jak užívat

Doporučenná denní dávka je 1 kapsle. 

1 kapsle

Jednou denně

SLOŽENÍ (v 1 kapsli)

CURCUGREEN® [extrakt z oddenku kurkumy (Curcuma longa L.) s 95 % celkového komplexu kurkuminoidů a 65 % kurkuminu] 270 mg, hypromelóza (obal tobolky), plnidlo: celulóza, růže psí (Rosa canina L. ) extrakt z plodů se 70 % kyseliny L-askorbové 58 mg (vitamín C 40 mg - 50 % RHP*), zázvor (Zingiber officinale Roscoe) extrakt z oddenku s 5 % gingerolů 25 mg, protispékavá látka: celulóza, cholekalciferol [vegan] (vitamín D3 5 µg - 100 % RHP*). 


*RHP = referenční hodnota příjmu

NÁVOD K POUŽITÍ

Užívejte 1 kapsli se sklenicí vody po jídle.

VAROVÁNÍ

Pokud jste přecitlivělí nebo alergičtí na některou ze složek tohoto výrobku nebo užíváte léky, poraďte se před použitím s lékařem. Tento výrobek se nedoporučuje těhotným a kojícím ženám. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl jsou důležité. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vzhledem k přirozeným odchylkám ve vlastnostech účinných látek se barva, chuť a vůně výrobku může v jednotlivých šaržích mírně lišit. Tyto odchylky nemají vliv na celkovou kvalitu a účinnost výrobku.

SKLADOVÁNÍ

Skladujte na tmavém a suchém místě při teplotě do 25 °C.