Koncentrovaný L-arginin 4500, 360 kapslí

360 kapslí | Získat 60denní zásoby

Contents: 1x Koncentrovaný L-arginin 4500, 360 kapslí 360 capsules/60 dní

image

Bez lepku

Bez GMO

Bez laktózy

HACCP

Vyrobeno v EU

Bez lepku

Bez GMO

Bez laktózy

HACCP

Vyrobeno v EU

Koncentrovaný L-arginin 4500, 360 kapslí

360 kapslí | Získat 60denní zásoby

Čistá síla pro vysoký výkon

 

Sensilab má více než 3 000 000 spokojených zákazníků po celé EU!

Contents: 1x Koncentrovaný L-arginin 4500, 360 kapslí 360 capsules/60 dní

Dostačující pro 60 dní

2 Kč / Kapsle

Speciální cena 569 Kč

Zvolte požadované množství

1x 569 Kč za kus
Ušetříte 5%
od 2 541 Kč za kus
Ušetříte 10%
od 3 513 Kč za kus

Vyberte svůj balíček

Vyberte si jednorázový nákup nebo předplatné

DOPORUČUJEME: Ušetřete dalších 17% s předplatným

Jednorázový nákup
(Získat 60denní zásoby)
Předplaťte si tento produkt a nechte si ho každý měsíc. posílat domů s dodatečnou 17% slevou na každou zásilku, počínaje druhou zásilkou.
(Získat 60 denní zásoby každý měsíc. na 472 Kč)
17% Sleva + doprava zdarma od druhé zásilky

Nejlevnější možnost

 
Loading...
Na skladě
SKU
450003
4.8 19

Koncentrovaný L-arginin 4500, 360 kapslí

Arginin je semi-esenciální aminokyselina, která je součástí bílkovin, a proto se podílí na mnoha důležitých procesech v těle. I vy můžete využít přínos L-argininu od Vitamaze, který doporučují četní fitness trenéři a odborníci na výživu – v kvalitě, na kterou jste od Vitamaze zvyklí.

Kapsle s L-argininem v kostce

  • Semi-esenciální aminokyselina: součást bílkovin (vaječný bílek).
  • Zelenina: Vyrábí se fermentací čistých rostlinných surovin a neobsahuje žádné přídatné látky.
  • Velikost kapsle: L-arginin je ve vysoké dávce, ale nachází se v kapslích běžné velikosti („00“), aby nedocházelo k potížím s polykáním.
  • Užívání: 2–3 x 2 kapsle denně, podle potřeby.
  • Nejlepší biologická dostupnost: bez stearanu hořečnatého jako separačního činidla.

Užívání kapslí s L-argininem

Arginin je semi-esenciální aminokyselina. Je součástí bílkovin, a proto se podílí na mnoha důležitých procesech v těle. Semi-esenciální aminokyseliny jsou za určitých podmínek nezbytné pro život a mohou být v těle vyrobeny z jiných aminokyselin. Mohou se stát pro tělo nezbytnými, pokud jsou přítomny určité podmínky, např. nemoc, fyzická aktivita a věk.

L-arginin od Vitamaze se vyrábí fermentací. K tomu se používají čistě rostlinné suroviny obsahující sacharidy. Speciální mikroorganismy přeměňují tyto suroviny v přirozeném metabolickém procesu, a tak produkují aminokyselinu arginin v čisté podobě.

Přestože je L-arginin od Vitamaze koncentrovaným doplňkem, nachází se v kapslích běžné velikosti („00“), aby nedocházelo k potížím s polykáním. Mnoho jiných dodavatelů používá nadměrně velké kapsle. Kapsle obsahují pouze L-arginin hydrochlorid – žádné přídatné látky.

Každá z 360 kapslí tohoto produktu obsahuje 750 mg L-arginin hydrochloridu – část z toho je L-arginin báze (622,5 mg). Protože arginin není jako čistá látka dostatečně chemicky stabilní, je v dalším výrobním kroku přeměněn na L-arginin hydrochlorid, což je forma argininu, která je pro člověka nejlépe využitelná.

Výroba kapslí Vitamaze L-arginin

L-arginin se vyrábí výhradně v Německu podle oficiální koncepce HACCP a neobsahuje separační činidlo stearan hořečnatý (hořečnaté soli mastných kyselin), aby byla zachována ideální účinnost.

Kapsle navíc neobsahují zbytečné přídatné látky. Patří mezi ně alergeny, jako je lepek a laktóza, ale také barviva a konzervační látky, fungicidy, pesticidy, geneticky modifikované látky a umělá hnojiva. Používá se pouze hovězí želatina.

Vitamaze | Amazing life

Zdravá a vyvážená strava pro nás není v každodenním životě vždy snadná. Doplněk stravy vám pomůže dosáhnout špičkové formy každý den, a tím i vašich osobních cílů.


Vitamaze již mnoho let představuje zdraví, rovnováhu a pohodu. Kvalitě Vitamaze každoročně důvěřují tisíce zákazníků, takže dnes můžeme nabídnout širokou škálu produktů s vynikajícím poměrem ceny a výkonu.


V úzké spolupráci s vědci a odborníky neustále rozšiřujeme naši širokou nabídku doplňků stravy. Vysoce kvalitní suroviny a nejlepší přísady zaručují vysokou úroveň kompatibility. Záměrným vynecháním uvolňujícího činidla stearanu hořečnatého zajišťujeme, že tělo vstřebává a zpracovává účinné látky rychle a účinně. Přísná pravidla Vitamaze zaručují také nejvyšší kvalitu – vyrobeno v Německu – kontrolovanou podle preventivní koncepce HACCP. Všechny naše produkty samozřejmě neobsahují škodlivé přídatné látky, lepek, laktózu ani další alergeny.


Ať už jde o kondici, zdraví, výkon nebo pohodu – nabízíme vám profesionální produkty, které mohou systematicky přispívat k přirozenému zachování mnoha tělesných funkcí.

Aktivní složky

Koncentrovaný L-arginin 4500, 360 kapslí
Obsah (1 balení)360 kapslí
Denní dávky4 kapsle
Čisté množství (1 balení)316 g

Výživové údajena 1 kapslina 6 kapslí*RHP**
L-arginin HCl750 mg4500 mg/
z toho L-arginin báze622,5 mg3735 mg/

*Denní referenční hodnota
**Procento referenčního množství podle nařízení (EU) č. 1169/2011 (LMIV) na denní dávku

Jak užívat

Užívejte 4-6 kapslí denně s dostatečným množstvím vody.

2 kapsle

2-3krát denně

SLOŽENÍ:

L-arginin hydrochlorid, obal kapsle (hovězí želatina)

DOPORUČENÍ

Ráno a večer užívejte 2 kapsle s dostatečným množstvím vody, nejlépe před jídlem. 30 minut před intenzivním tréninkem lze dočasně užívat další 2 kapsle, čímž se denní dávka zvýší na 3x2 kapsle.

VAROVÁNÍ / PRÁVNÍ UPOZORNĚNÍ

Doporučená dávka by neměla být překročena. Doplňky stravy nenahrazují vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Nevhodné pro děti a mladistvé. Produkt skladujte neotevřený, v chladu, suchu a mimo dosah dětí.
Datum minimální trvanlivosti / číslo Lot: viz spodní část.

VÝROBA

  • Vyrábí se v Německu podle oficiální koncepce HACCP (Hazard Analysis Critical Control Point). Je zkratkou pro analýzu rizik a slouží k zajištění hygienické bezpečnosti potravin.
  • Registrováno u německého Spolkového úřadu pro ochranu spotřebitele a bezpečnost potravin.
  • Neomezená prodejnost potvrzená nezávislým inspektorem.