Doplněk stravy s vysokou dávkou omega-3

UltraPure Omega 3

120 kapslí | Získat 60denní zásoby

Contents: 1x UltraPure Omega 3 120 capsules/60 dní

Bez lepku

Bez GMO

Kvalita GMP

Bez laktózy

Vyrobeno v EU

HACCP

Doplněk stravy

*Účinky produktu se mohou u jednotlivců lišit a mohou se lišit od účinků popsaných na webových stránkách.

Bez lepku

Bez GMO

Kvalita GMP

Bez laktózy

Vyrobeno v EU

HACCP

Doplněk stravy

*Účinky produktu se mohou u jednotlivců lišit a mohou se lišit od účinků popsaných na webových stránkách.

Doplněk stravy s vysokou dávkou omega-3

UltraPure Omega 3

120 kapslí | Získat 60denní zásoby

120 kapslí

 • Vysoká dávka 400 mg EPA a 300 mg DHA v jedné kapsli
 • Ultračistý díky trojnásobné destilaci
 • O 70 % vyšší biologická dostupnost
 • Má příjemnou citronovou příchuť
 • Bez nepříjemné pachuti
 • Pouze 1 kapsle denně!
 • Dobrý poměr cena/výkon
 • Německá kvalita se zárukou spokojenosti

Sensilab má více než 3 000 000 spokojených zákazníků po celé EU!

Contents: 1x UltraPure Omega 3 120 capsules/60 dní

Dostačující pro 60 dní

7 Kč / Kapsle

Speciální cena 799 Kč

Vyberte svůj balíček

Vyberte si jednorázový nákup nebo předplatné

DOPORUČUJEME: Ušetřete dalších 17% s předplatným

Jednorázový nákup
(Získat 60denní zásoby)
Předplaťte si tento produkt a nechte si ho každý měsíc. posílat domů s dodatečnou 17% slevou na každou zásilku, počínaje druhou zásilkou.
(Získat 60 denní zásoby každý měsíc. na 663 Kč)
17% Sleva + doprava zdarma od druhé zásilky

Nejlevnější možnost

 
Loading...
Vyprodáno
SKU
260021
4.9 8

Kapsle Omega 3 - vysoce dávkované, ultračisté a s vysokou biologickou dostupností

Omega 3 mastné kyseliny EPA a DHA jsou velmi důležité pro zdraví srdce, mozku a přispívají také k zachování normálních hodnot krevních lipidů a k optimálnímu vývoji mozku a očí nenarozeného dítěte a kojence.

Vysoká dávka omega 3 s vyšším obsahem EPA a DHA

Kapsle UltraPure Omega 3 jsou ve srovnání s jinými přípravky Omega 3 vysoce dávkované a zaručují čistý, vysoce kvalitní rybí olej Omega 3 s velmi vysokým obsahem 400 mg EPA a 300 mg DHA v jedné kapsli. Nemusíte polykat velké množství kapslí, abyste denně přijali účinné množství EPA a DHA.

Kapsle UltraPure Omega 3 jsou navíc optimalizovány přírodním citronovým olejem. Díky tomu je jejich užívání příjemnější a zabraňuje nepříjemnému říhání.

Díky výrazně vyšší koncentraci EPA a DHA má UltraPure Omega 3 velmi dobrý poměr cena/výkon.

Proč jsou UltraPure Omega 3 nejlepší Omega 3 kapsle, které si můžete koupit:

 • velmi vysoká dávka400 mg EPA a 300 mg DHA v jedné kapsli

 • ultra čistý díky trojnásobné molekulární destilaci

 • neobsahuje rtuť, olovo, DDT, pesticidy atd.

 • o 70 % lepší biologická dostupnost než rybí olej ve formě ethylesteru.

 • všechny mastné kyseliny jsou obsaženy v přírodní triglyceridové formě (rTG)

 • výhradní použití vysoce kvalitního rybího oleje z volně žijících ryb

 • s přírodním vitamínem E a rozmarýnovým extraktem pro zachování čerstvosti

 • optimalizovaný s přirozenou citronovou chutí

 • vyrobeno bez barviv

 • neobsahuje jód

Trojnásobná molekulární destilace zaručuje čistotu

Mnoho spotřebitelů si dnes dobře uvědomuje, že většina druhů ryb je více či méně znečištěna toxiny z životního prostředí.

Mnozí však nevědí, že tyto toxiny se ukládají především v rybím tuku. Proto se při výrobě UltraPure Omega 3 dělá vše pro to, aby bylo dosaženo co nejvyšší čistoty.

 1. Kapsle UltraPure Omega 3 se vyrábějí výhradně z velmi malých studenovodních ryb, např. sardinek a makrel. Tyto přirozeně krátkověké ryby ukládají mnohem méně škodlivin než velké ryby. Navíc jsou loveny v nedotčeném jihoamerickém Tichém oceánu, kde je úroveň znečištění mnohem nižší než v jiných částech světa.
 2. Získaný rybí olej z volně žijících ryb je podroben trojnásobné molekulární destilaci pomocí patentované technologie. Těžké kovy, jako je rtuť, olovo, kadmium a arsen, a pesticidy jsou redukovány na absolutní minimum. Norma stanovená EU je dokonce nižší až o 90 %.
 3. Takto získaný ultračistý rybí olej podléhá v průběhu celého výrobního procesu nejpřísnějším kontrolám kvality, aby byla zaručena vysoká norma čistoty. Šarže produktu je uvolněna k výrobě kapslí až po vydání certifikátu.

S kapslemi UltraPure Omega 3 získáte produkt nejvyšší kvality a čistoty. Počínaje cíleným výběrem určitých druhů ryb, trojitou destilací, přísnou kontrolou kvality a příjemnou chutí. V každé fázi výroby je dbáno na to, aby byl vyroben ultračistý rybí olej s vysokým obsahem EPA a DHA. Zdravá citronová chuť se postará o to, abyste UltraPure Omega 3 užívali každý den s radostí.

Vysoký obsah EPA a DHA má zásadní význam pro účinnost

Užívejte pouze kapsle s rybím olejem Omega 3, na jejichž obalu je jasně uveden obsah EPA (kyselina eikosapentaenová) a DHA (kyselina dokosahexaenová). Jedině tak si můžete být jisti, zda výrobky poskytují dostatečné množství EPA a DHA.

UltraPure Omega3 je o 70 % lépe vstřebatelný než 95 % dostupných rybích olejů.

V přírodě se rybí olej Omega 3 vyskytuje ve formě triglyceridů. Aby bylo možné rybí olej vyčistit, musí být převeden na formu etylesteru (EE), aby se stabilizovaly citlivé mastné kyseliny. Tento etylester (EE) oleje lze po přečištění znovu esterifikovat na přírodní triglyceridovou formu (rTG).

V zájmu úspory nákladů obsahuje 95 % všech celosvětově nabízených produktů Omega 3 etylesterový olej, který se v přírodě nevyskytuje. Většina společností proto neuvádí, o jakou formu rybího oleje se jedná.

Nová studie ukazuje o 70 % vyšší biologickou dostupnost formy rTG

Průkopník v oblasti omega 3 Dr. Jorn Dyerberg nedávno provedl placebem kontrolovanou dvojitě zaslepenou studii, aby zjistil, která z forem omega 3 se v těle nejlépe vstřebává - má tedy nejlepší biologickou dostupnost.

Výsledek studie byl pozoruhodný. Omega 3 rybí olej ve formě rTG, jak je obsažen v přípravku UltraPure Omega3, vykazoval o 70 % vyšší biologickou dostupnost než rybí olej ve formě ethylesteru.

To znamená, že kdo užívá rybí olej Omega 3 ve formě ethylesteru, vyhazuje zbytečně 70 % svých peněz, protože velkou část oleje tělo ani nevstřebá a/nebo nevyužije. U žádného jiného doplňku stravy není tak důležité dbát na kvalitu jako u Omega 3 mastných kyselin.

Proto je pro naše zákazníky uklidňující vědět, že s UltraPure Omega 3 užívají rybí olej v přírodní triglyceridové formě s vynikající biologickou dostupností, čistotou a kvalitou.

Ve skutečnosti je UltraPure Omega 3 díky svým mnoha výhodám jedním z nejlepších produktů Omega 3 na světě.

Jaké množství omega 3 potřebuji?

Lidské tělo nedokáže samo využít omega 3 mastné kyseliny. Proto je musíme pravidelně přijímat prostřednictvím potravin nebo užívat Omega 3 kapsle.

Studie prokázaly, že dospělí lidé by měli pro udržení optimálního zdraví a vitality konzumovat přibližně 1000 mg obou mastných kyselin Omega 3, EPA a DHA. Toto množství můžete získat konzumací přibližně dvou kapslí UltraPure Omega 3 denně.

Jaké jsou přínosy omega 3 pro vaše zdraví?

Pozitivní účinky dvou omega 3 mastných kyselin EPA a DHA již byly zdokumentovány v mnoha studiích. Patří mezi ně např:

 • přispívání k normální funkci srdce
 • přispívání k udržení normální funkce mozku
 • přispívání k udržení normální funkce zraku
 • přispívání k normálnímu vývoji očí a mozku plodu a kojence

Omega 3 mastné kyseliny podporují činnost srdce

Zdravé srdce je nezbytným předpokladem pro zásobování těla životně důležitými látkami a kyslíkem, aby mohly optimálně probíhat metabolické procesy v buňkách. Omega 3 mastné kyseliny EPA a DHA mohou významně přispívat k normální funkci srdce a mít tak pozitivní vliv na naše zdraví. Denní příjem alespoň 250 mg EPA a DHA může pomoci udržet srdce v produktivním stavu.

Omega 3 podporuje normální funkci mozku

Mozek je tvořen přibližně 60 % tuku, přičemž podíl DHA dosahuje až 30 %. DHA je také základní složkou nervových buněk a buněčných membrán, a významně se tak podílí na optimálním přenosu impulzů v centrální nervové soustavě.

Proto se DHA také říká "potrava pro mozek". Studie prokázaly, že lidé v zemích s vysokou spotřebou omega 3 (např. v Japonsku) jsou i ve vyšším věku duševně aktivnější.

Každý den jsme v práci i ve volném čase vystaveni nespočtu podnětů a požadavků. Soustředění, schopnost přemýšlet a výkonnost mozku jsou neustále vystavovány výzvám. To vše můžeme zvládnout pouze s optimální funkcí mozku.

Studie ukazují jasnou souvislost mezi příjmem DHA a lepší funkcí mozku. Pozitivní vliv DHA na mozek vzniká při denním příjmu alespoň 250 mg DHA.

Omega 3 pomáhá udržovat zrak

Buňky sítnice oka mají také velmi vysoký obsah DHA, proto může mít každodenní přísun dostatečného množství DHA pozitivní vliv na zrak. Účinek DHA pro udržení normálního zraku vzniká při dlouhodobém denním příjmu alespoň 250 mg DHA. 

Omega 3 pro matku a dítě

Pouze při dostatečném množství omega 3 mastných kyselin se mohou oči a mozek rostoucího dítěte optimálně vyvíjet. Aby to bylo zajištěno, měla by nastávající matka denně konzumovat alespoň 200 mg DHA prostřednictvím doplňku stravy nebo potravy, navíc k doporučenému dennímu příjmu alespoň 250 mg DHA a EPA denně pro dospělé.

Studie provedená v Nizozemsku ukázala, že pokud matky nekonzumují dostatečné množství omega 3 mastných kyselin ve stravě, jejich zásoby se během těhotenství z velké části vyčerpají.

I po narození potřebuje dítě do 12 měsíců věku nejméně 100 mg DHA denně prostřednictvím mateřského mléka nebo s následnou výživou, aby se zrak mohl dále normálně vyvíjet.

Matka by také měla po porodu užívat alespoň 250 mg EPA a DHA, aby podpořila své vlastní zdraví a předešla nedostatku omega 3. Ten je mimo jiné spojen s depresemi po porodu.

Proč UltraPure Omega 3 obsahuje extrakt z rozmarýnu?

Omega 3 mastné kyseliny oxidují mnohem rychleji než jiné tuky. Extrakt z rozmarýnu a přírodní vitamín E jsou obsaženy v UltraPure Omega 3 jako přírodní antioxidanty, které chrání citlivý rybí olej před oxidací. Rybí olej tak zůstává čerstvý a stabilní a udržuje si co nejdéle vysokou kvalitu.

Rozmarýnový extrakt je přírodní antioxidant, který byl schválen EU pro všechny skupiny obyvatel jako přídatná látka do potravin. To se týká i těhotných žen, které patří z hlediska výživy k běžné populaci.

Množství rozmarýnového extraktu obsaženého v denní dávce je nízké, proto je UltraPure Omega 3 vhodný i pro těhotné ženy. Pokud jste těhotná a máte obavy z rozmarýnového extraktu, obraťte se na svého gynekologa.

Ušetřete až 20 % při nákupu kapslí Omega 3

Kapsle Omega 3 by se měly užívat pravidelně a dlouhodobě. Odborníci dokonce doporučují trvalý denní příjem, aby byl zajištěn dostatečný přísun dvou klíčových omega 3 mastných kyselin EPA a DHA a aby se předešlo jejich nedostatku.

Kupte si proto kapsle Omega 3 do zásoby nebo si je hromadně objednejte s rodinou či přáteli. Využijte naše množstevní slevy, se kterými můžete ušetřit až 20 %. Zároveň využijete mnoha výhod dlouhodobého užívání kapslí Omega 3.

Vlastnosti Vitality Nutritionals

 • Bez mléka
 • Bez vajec
 • Bez barviv
 • Bez lepku
 • Bez laktózy
 • Bez umělých aromat
 • Bez GMO
 • Bez konzervantů
 • Bez sóji
 • Veganské
 • Vegetariánské
 • Bez pšenice
 • Bez kvasnic
 • Vyrobeno v Evropě

Zaručená kvalita pro vaše zdraví

quality-1.jpgquality-2.jpg

Pokud jde o vaše zdraví, nejdůležitější je kvalita. Proto naše výrobky Vitality Nutritionals procházejí nejmodernějšími nezávislými laboratorními analýzami, které ověřují údaje na etiketě a zajišťují, že dostáváte doplňky stravy nejvyšší kvality.

Těchto 5 faktorů zaručuje naši kvalitu:

1. Osvědčená kvalita

 • všechny složky jsou testovány na čistotu a účinné látky

 • nezávislá laboratoř kontroluje také kvalitu konečných produktů

 • kvalita složek a výrobků je potvrzena certifikátem o analýze

2. Nejkvalitnější suroviny bez kompromisů

 • používáme pouze nejkvalitnější a nejčistší suroviny

 • standardizované složky zaručují účinnost účinných látek

 • nejvyšší biologická dostupnost v terapeuticky účinné dávce

3. Zaručeně čistý a bez přísad

 • úplné vyloučení všech zbytečných přídatných látek

 • zcela bez umělých barviv, plnidel, pojiv atd.

 • zaručeně neobsahuje geneticky modifikované látky

4. Vyrobeno v certifikovaných podnicích

 • vyráběné v certifikovaných zařízeních s nejmodernějším výrobním vybavením

 • vyráběny v souladu s nejpřísnějšími hygienickými předpisy

 • vyrábí se podle nejvyšších standardů kvality, jako jsou GMP, HACCP, IFS atd

5. Úplná transparentnost

 • jsou uvedeny všechny složky a složení surovin

 • specifikace všech složek s jejich standardizovaným účinným obsahem

 • vždy jsou uvedeny alergeny a živočišné produkty

Podrobnosti o produktu

UltraPure Omega 3


Číslo položky6852-04
ZnačkaVitality Nutritionals
Počet dávek na jednotku120
Obalová kapsleŽelatina z ryb
Vyrobeno vGermany
Velikost balení120 kapslí
Velikost dávky1 kapsle

Jak užívat

Doporučená denní dávka jsou 2 kapsle.

1 kapsle

2x denně

SLOŽENÍ (ve 2 kapslích)

Molekulárně destilovaný hlubokomořský rybí olej v přírodní triglyceridové formě 1000 mg v jedné kapsli (z ančoviček, makrel a sardinek), Softgelová kapsle (rybí želatina, glycerin, přírodní citronový olej), přírodní vitamin E (jako antioxidanty), extrakt z rozmarýnu.

Alergeny: Ryby

Zaručeně čisté a bez přídatných látek:

 • bez laktózy, lepku, kvasnic, sóji
 • bez pšenice a mléčných výrobků
 • bez umělých barviv
 • bez geneticky modifikovaných látek
 • vhodné pro diabetiky

Note: To ensure the quality and freshness, the product should be stored in the refrigerator.

NUTRITION FACTS

Dvě kapsle obsahují:

 • 800 mg EPA (kyselina eikosapentaenová)
 • 600 mg DHA (kyselina dokosahexaenová)
 • 160 mg dalších omega-3 mastných kyselin
 • 10 mg přírodního vitamínu E

POUŽITÍ

Užívejte 2× denně jednu kapsli před jídlem a zapijte ji 8 oz (0,23 l) vody.

Má rybí tuk negativní protisrážlivé účinky? Může se používat v kombinaci s kumadinem nebo aspirinem?

Rybí olej může působit jako protisrážlivý prostředek tím, že snižuje produkci tromboxanu A2. Rybí tuk bude s coumadinem synergický, protože lék působí na jinou část srážlivého procesu. Pokud užíváte coumadin, měli byste si neustále kontrolovat protrombinový čas, protože jakákoli změna ve stravě - včetně přidání dalšího rybího oleje - může změnit metabolismus a působení jakéhokoli léku.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Ubichinol má podobnou strukturu jako vitamín K2 a může snižovat účinky perorálních léků na ředění krve závislých na vitamínu K.

DOPLNĚK STRAVY

Doplňky stravy nenahrazují vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Doporučená denní dávka by neměla být překračována. Uchovávejte mimo dosah dětí. Poskytnuté informace nejsou určeny jako náhrada za radu lékaře nebo jiného zdravotnického pracovníka. Nejedná se o prohlášení o léčení ani o doporučení k samoléčbě.

VAROVÁNÍ

Pokud jste přecitlivělí nebo alergičtí na některou ze složek tohoto výrobku nebo užíváte léky, poraďte se před použitím s lékařem. Tento výrobek se nedoporučuje těhotným a kojícím ženám.

SKLADOVÁNÍ

 • Skladujte těsně uzavřené na chladném a suchém místě
 • Chraňte před slunečním zářením a vlhkostí
 • Lze skladovat i v chladničce
 • Neskladujte v mrazničce
 • Uchovávejte mimo dosah dětí

Recenze zákazníků

imageimageimageimageimage

Mary:

„Dobrá kvalita, žádná rybí chuť, příjemné na užívání, koupím je znovu!“

imageimageimageimageimage

Edward:

„Zatím jsem nenašel lepší Omega 3.“

imageimageimageimageimage

Kerry:

„Tento produkt používáme již několik let a zpočátku jsem si nechal udělat krevní testy, abych ověřil účinky. Můj lékař okamžitě uznal, že tak dobrá hladina HDL, hladina cholesterolu může pocházet pouze z doplňku stravy. Od té doby jsme s omega 3 spokojeni a užíváme ji každý den.“

imageimageimageimageimage

Ryan:

„Navzdory velikosti kapslí se snadno polykají. Téměř žádné říhání a dobrá citronová chuť. Velmi příjemné.“

imageimageimageimageimage

Christine:

„S těmito kapslemi jsem naprosto spokojená.“