Rychlé hubnutí

Slimberine – Kapsle s 500 mg berberinu, dvojbalení

Získat 120denní zásoby

Contents: 1x Slimberine – Kapsle s 500 mg berberinu, dvojbalení 120 capsules/120 dní

-19%

Bez lepku

Bez GMO

Kvalita GMP

Bez laktózy

Pro vegany

Pro vegetariány

Vyrobeno v EU

HACCP

Netestováno na zvířatech

Bez parabenů

Laboratorně testováno

Bez toxických chemikálií

*Účinky produktu se mohou u jednotlivců lišit a mohou se lišit od účinků popsaných na webových stránkách.

ZDARMA S NÁKUPEM

Při nákupu získáte e-knihu pro ještě rychlejší hubnutí a také volný přístup k 4týdennímu video plánu tréninků!

Bez lepku

Bez GMO

Kvalita GMP

Bez laktózy

Pro vegany

Pro vegetariány

Vyrobeno v EU

HACCP

Netestováno na zvířatech

Bez parabenů

Laboratorně testováno

Bez toxických chemikálií

*Účinky produktu se mohou u jednotlivců lišit a mohou se lišit od účinků popsaných na webových stránkách.

Rychlé hubnutí

Slimberine – Kapsle s 500 mg berberinu, dvojbalení

Získat 120denní zásoby

Hladina glukózy v krvi je klíčem k úspěšnému hubnutí. Náš špičkový produkt pro regulaci hladiny glukózy v krvi pro štíhlou linii s berberinem, chromem a černým pepřem pomáhá udržovat zdravou hladinu cukru v krvi a napomáhá dosáhnout štíhlé linie

 • 500 mg prvotřídního berberinu HCI v jedné kapsli  
 • Dvojí regulace hladiny cukru v krvi: zlepšuje regulaci hladiny glukózy v krvi a pomáhá udržovat normální hladinu glukózy v krvi 
 • Optimalizuje metabolismus makronutrientů 
 • Obohaceno o černý pepř pro dosažení optimální hmotnosti 
 • Podporuje játra – hlavní detoxikační orgán 
 • Pouze 1 kapsle denně  
 • Bez lepku, bez laktózy a bez GMO  
 • Vhodné pro vegetariány a vegany    
 • Vyrobeno v EU v souladu se standardy kvality GMP    
 • Zaručujeme, že si produkt zamilujete, nebo je váš ZDARMA
 • Více než 15 let zkušeností s vývojem a výrobou doplňků stravy  

Sensilab má více než 3 500 000 spokojených zákazníků v celé Evropě. 

Contents: 1x Slimberine – Kapsle s 500 mg berberinu, dvojbalení 120 capsules/120 dní

Dostačující pro 120 dní

7 Kč / Kapsle

-19% sleva
Speciální cena 899 Kč Běžná cena 1 116 Kč
Loading...
Na skladě
SKU
906514

ZDARMA S NÁKUPEM

Při nákupu získáte e-knihu pro ještě rychlejší hubnutí a také volný přístup k 4týdennímu video plánu tréninků!

Vědecké poznatky o regulaci hladiny glukózy v krvi při hubnutí 

Udržet si štíhlou linii není pouze o tom, kolik kalorií sníme a kolik jich tělo spotřebuje. Má to hodně společného s hladinou glukózy v krvi! 

image

Úloha cukru v krvi v těle

Hladina glukózy v krvi udává množství cukru (glukózy) v krvi. Obvykle je nejnižší ráno a stoupá po jídle. Když sníte sacharidy, cukr a jiné škroby, trávicí systém je rozloží na jednoduché cukry, které se dostanou do krve. 

Na zvýšení hladiny glukózy v krvi reaguje slinivka břišní produkcí inzulínu, hormonu, který podněcuje buňky, aby glukózu z krve okamžitě absorbovaly a využily ji k výrobě energie nebo ji uložily na později. 

Inzulín má hlavní slovo při ukládání tuků 

Když sníte příliš mnoho sacharidů, zvýšená hladina glukózy v krvi vyšle signál slinivce břišní, že je na cestě ještě spousta cukru. Tělo vyprodukuje více inzulínu a cukry, které se nespotřebují hned, se uloží pro pozdější použití ve formě tuku. 

Zjednodušeně řečeno, při zvýšené hladině inzulínu se zhoršuje schopnost těla využívat tuky na energii. Klíč k úspěšnému hubnutí spočívá v tom, že udržíte pod kontrolou inzulínové výkyvy vyrovnáním hladiny glukózy v krvi.

image
image

Skutečný důvod, proč máme chutě 

Jídla s vysokým obsahem sacharidů způsobují prudké zvýšení hladiny cukru v krvi. Při tom se uvolňuje více inzulínu, což způsobuje náhlý pokles hladiny cukru v krvi, známý jako „cukrový kolaps“. To vyvolává chuť na sladké nebo sacharidové potraviny a může vést k přejídání. 

Pokud je hladina cukru v krvi v normě, má tělo stálý zdroj energie. Tím se zabrání prudkému nárůstu a poklesu hladiny cukru v krvi, které vyvolávají chuť na jídlo. 

SlimBerine – první krok při hubnutí 

Regulace hladiny glukózy v krvi pro štíhlou linii 

SlimBerine využívá sílu berberinu, bioaktivní sloučeniny, která má dlouhou historii v tradiční čínské medicíně a ájurvédě, ale pozornost si získala i v moderní době. Bylo prokázáno, že berberin zlepšuje regulaci hladiny glukózy v krvi, což je klíčová součást každé úspěšné cesty k hubnutí. 

Berberin získáváme z indického dřišťálu a pečlivým procesem extrakce zajišťujeme zachování jeho přirozené čistoty. Navíc kapsle obsahují vysokou koncentraci účinné látky – jedna kapsle odpovídá 20 000 mg prášku z indického dřišťálu. 

Náš ultračistý extrakt obsahuje nejméně 97 % čistého berberinu, který je obohacen o chrom a černý pepř. Díky tomu je přípravek ideálním řešením pro každého, kdo usiluje o vyrovnanou hladinu glukózy v krvi a udržitelnou regulaci hmotnosti.

Pozoruhodná síla SlimBerine 

image
image

Zlepšuje regulaci hladiny cukru v krvi

Pomáhá udržovat zdravou hladinu cukru v krvi, která je důležitá pro usnadnění hubnutí. Zabraňuje také prudkému nárůstu a poklesu cukru, které způsobují chuť na jídlo.  

image

Nastartuje hubnutí

Pomáhá při regulaci hmotnosti, čímž optimalizuje proces hubnutí. 

image

Podporuje normální metabolismus

Optimální metabolismus makronutrientů snižuje pravděpodobnost ukládání nadbytečného tuku v těle. 

image

Posiluje funkci jater

Zlepšuje krevní oběh a tak pomáhá játrům, hlavnímu detoxikačnímu orgánu. 

image

Má pozitivní účinky na celkové zdraví

Díky svým antioxidačním vlastnostem je prospěšný pro celkové zdraví. 

Prvotřídní přírodní složky 

Často kladené dotazy

Co je berberin?

Berberin je bioaktivní sloučenina, která se nachází v několika rostlinách. Získáváme ji z indického dřišťálu (Berberis aristate), známého také jako „stromová kurkuma“. Tradičně se používá v čínské a ájurvédské medicíně, protože má mnoho zdraví prospěšných účinků. 

Jak SlimBerine funguje?

SlimBerine obsahuje berberin a chrom pro dvojí regulaci hladiny cukru v krvi. Bylo prokázáno, že berberin zlepšuje regulaci hladiny glukózy v krvi, zatímco chrom přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi. 

Je SlimBerine účinný při hubnutí?

Regulace hladiny glukózy v krvi při dosahování štíhlé linie je nezbytná ze dvou důvodů. Reguluje inzulín, hormon, který dává buňkám signál, aby vstřebávaly a využívaly nebo ukládaly cukr. Udržování inzulínových výkyvů pod kontrolou umožňuje tělu spalovat tuky jako zdroj energie. Optimální hladina glukózy v krvi může také zabránit poklesu hladiny cukru, který způsobuje chuť na sladké. 

Jak rychle SlimBerine funguje?

Kolik a jak rychle zhubnete se liší člověk od člověka. Pro dosažení maximální účinnosti doporučujeme produkt používat nejméně 3 měsíce. 

Jak dlouho můžu užívat SlimBerine?

Pro dosažení maximální účinnosti se doporučuje používat doplňky stravy po dobu 3 měsíců, ale je zcela bezpečné je používat i déle. 

Můžu užívat SlimBerine, pokud mám cukrovku nebo jiné zdravotní omezení?

Doplňky stravy nemohou nahradit léky na předpis. Pokud užíváte léky nebo máte zdravotní potíže, poraďte se před užíváním jakéhokoli doplňku stravy se svým lékařem. 

Mohou SlimBerine užívat těhotné nebo kojící ženy?

Tento produkt se nedoporučuje těhotným a kojícím ženám. 

Co je Slimmium?

Slimmium je farmaceutická značka s více než 15 lety zkušeností v oblasti doplňků stravy a výroby. Naším cílem je poskytovat vysoce kvalitní produkty s ověřenými účinky pro dosažení co nejlepších výsledků. Věříme v řešení pro zdraví a hubnutí, která pocházejí přímo z přírody, v kombinaci s nejnovějšími vědeckými poznatky. Naše produkty vyvíjíme a vyrábíme v srdci Evropy podle nejpřísnějších předpisů EU. 

Aktivní složky  

SlimBerine
Balení (1 jednotka)   60 kapslí 
Denní dávka   1 kapsle 
Čistá hmotnost (1 jednotka)   38,2 g 

Složení  v 1 kapsli%RHP*
 Extrakt z indického dřišťálu  515,5 mg ** 
 -Berberin HCI  500 mg ** 
 Extrakt z černého pepře  2 mg ** 
 -Piperin  1,9 mg ** 
 Chrom  6 μg 15 

 *RHP = referenční hodnota příjmu | ** = referenční hodnoty příjmu nejsou stanoveny 

Návod k užívání  

Doporučená denní dávka je 1 kapsle. 

1 kapsle

Jednou denně 

SLOŽENÍ (v 1 kapsli)

Extrakt z kořene dřišťálu indického (Berberis aristata DC.) s 97 % berberin-hydrochloridu 515,5 mg (berberin-hydrochlorid 500 mg), hypromelóza (obal kapsle), plnidlo: akáciová guma, extrakt z pepře černého (Piper nigrum L.) s 95 % piperinu 2 mg (piperin 1,9 mg), pikolinát chromitý (chrom 6 μg – 15 % RHP*) 

*RHP = referenční hodnota příjmu 

POUŽITÍ

Užívejte 1 kapsli se sklenicí vody po jídle. 

UPOZORNĚNÍ

Pokud jste přecitlivělí nebo alergičtí na některou ze složek tohoto produktu nebo užíváte léky, poraďte se před použitím s lékařem. Tento produkt se nedoporučuje těhotným a kojícím ženám. Doporučená denní dávka by se neměla překračovat. Doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Důležitá je pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vzhledem k přirozeným rozdílům ve vlastnostech aktivních složek se barva, chuť a vůně produktu mohou v jednotlivých šaržích mírně lišit. Tyto odchylky nemají vliv na celkovou kvalitu a účinnost produktu. 

SKLADOVÁNÍ

Skladujte na tmavém a suchém místě přI teplotě do 25 °c. 

Sources** 

Hu, Yueshan, et al. "Lipid-lowering Effect of Berberine in Human Subjects and Rats." Phytomedicine, vol. 19, no. 10, 2012, pp. 861-867, https://doi.org/10.1016/j.phymed.2012.05.009. Zobrazeno 6. září 2023

Casey Means MD; Josh Clemente; and Arlo Crawford. “Understanding Blood Sugar and Weight Loss: Why Tracking Glucose with a Continuous Glucose Monitor (CGM) May Be More Insightful than Tracking Calories.” Levels, zobrazeno 7. září 2023, www.levelshealth.com/blog/glucose-weight-loss

Your Top Berberine Questions Answered | Healthy Directions, www.healthydirections.com/articles/blood-sugar/top-berberine-questions. Zobrazeno 11. září 2023. 

Craig Primack MD, FACP. “The Truth about Insulin and Weight Loss.” Scottsdale Weight Loss Center, zobrazeno 7. června 2023, www.scottsdaleweightloss.com/the-truth-about-insulin-and-weight-loss/. 

image

SlimJOY se přejmenoval na Sensilab Slimmium! Ale nebojte, všechny vaše oblíbené produkty SlimJOY, jako jsou AdipoBurn XXL, WaterOut XXL, FatBurn XXL a NightBurn XXL, zůstávají nedílnou součástí nové značky. Rozloučení se značkou SlimJOY znamená přivítání zcela nového světa příležitostí, kde naše produkty podporují holistický přístup k hubnutí a celkové pohodě. Slimmium bude i nadále pěstovat základní hodnoty značky SlimJOY: kvalita produktů nade vše, dostupnost pro každého, budování důvěryhodnosti a komunity a posilování vaší osobní cesty k proměně.