Doplněk stravy s anti-aging účinkem & proti pigmentaci pleti

UNDO Perfektní pleť 1+1 ZDARMA

Získat 60denní zásoby

Contents: 1x UNDO Perfektní pleť 1+1 ZDARMA 60 capsules/60 dní

-50%

*Účinky produktu se mohou u jednotlivců lišit a mohou se lišit od účinků popsaných na webových stránkách.

DÁREK ZDARMA!

Získejte nejlepší tipy pro zdraví, výživu a lahodné recepty v jedné praktické e-knize!

*Účinky produktu se mohou u jednotlivců lišit a mohou se lišit od účinků popsaných na webových stránkách.

Doplněk stravy s anti-aging účinkem & proti pigmentaci pleti

UNDO Perfektní pleť 1+1 ZDARMA

Získat 60denní zásoby

Začínají se na vaší pokožce objevovat první známky stárnutí? Všímáte si vrásek, nerovnoměrného tónu, zarudnutí a nedostatečné pevnosti? Nechte tento mocný doplněk stravy vrátit čas! 

 • Super bohaté složení obsahující 15 prémiových složek vyživujících pokožku

 • Trojitý efek proti stárnutít: redukuje tmavé kruhy pod očima, minimalizuje tmavé pigmentové skvrny a pomáhá bojovat proti zarudnutí

 • Klinicky ověřená ochrana pokožky: Zvyšuje hustotu pleti o 7* %, zvyšuje tloušťku pleti o 14* %, snižuje drsnost pleti o 32* % a snižuje šupinatění pleti o 44* %

 • Zvyšuje produkci kolagenu

 • Pomáhá chránit pokožku před projevy stárnutí

 • S B-komplexem, všemi 8 esenciálními B-vitamíny

 • Vyrobeno v EU, vhodné pro vegany, bez přidaných látek, bez GMO, bez lepku

 • Zaručujeme, že si ho zamilujete nebo vám vrátíme peníze

Připojte se k více než 3 milionům spokojených zákazníků Sensilab po celém světě!

Contents: 1x UNDO Perfektní pleť 1+1 ZDARMA 60 capsules/60 dní

Dostačující pro 60 dní

12 Kč / Kapsle

-50% sleva
Speciální cena 749 Kč Běžná cena 1 498 Kč

Vyberte svůj balíček

Vyberte si jednorázový nákup nebo předplatné

DOPORUČUJEME: Ušetřete dalších 17% s předplatným

Jednorázový nákup
(Získat 60denní zásoby)
50% sleva
1 498 Kč
749 Kč
Předplaťte si a ušetřete ještě víc
(Získat 60denní zásoby každý měsíc.)
58% Sleva + Doprava zdarma
 
1 498 Kč
622 Kč

Nejlevnější možnost

Loading...
Na skladě
SKU
904603
4.70 3

DÁREK ZDARMA!

Získejte nejlepší tipy pro zdraví, výživu a lahodné recepty v jedné praktické e-knize!

Vykazuje vaše pokožka známky předčasného stárnutí?

Bez ohledu na váš věk je pevná, zářivá a rovnoměrně tónovaná pokožka univerzálním znakem dobrého zdraví, mládí a krásy. S věkem ztrácí pokožka pružnost, ale co když se to stane příliš brzy?

Dávejte pozor na tyto znaky předčasného stárnutí:

 • Nerovnoměrný odstín kůže

 • Zarudnutí kůže

 • Tmavé kruhy pod očima

 • Tmavé skvrny

 • Nedostatek pružnosti pokožky

Díky všem těmto znakům vypadáte starší, než ve skutečnosti jste

Nyní existuje způsob, jak obnovit přirozenou záři pokožky a vypadat viditelně mladší!

Oxidační stres je váš nepřítel č. 1!

Na vaši pokožku neustále útočí volné radikály. Ve zdravém těle antioxidanty neutralizují volné radikály, ale když je jich příliš mnoho, je vaše tělo vystaveno oxidačnímu stresu.

Oxidační stres je jednou z hlavních příčin předčasného stárnutí a může v průběhu času vést k velkému počtu nemocí.

80% předčasného stárnutí pokožky je způsobeno faktory prostředí

Studie ukazují, že genetika a skutečný věk představují pouze asi 20% příčin předčasného stárnutí a většina faktorů ovlivňujících časné příznaky stárnutí jsou vnější, například:

 • Sluneční záření a UV paprsky

 • Znečištění atmosféry

 • Kouření

 • Teplota

 • Stres

 • Nedostatek spánku

 • Špatná strava a nedostatečná výživa

Všechny tyto faktory, které jsou součástí našeho každodenního života, přispívají k tvorbě volných radikálů v těle, což vede k oxidačnímu stresu a předčasnému stárnutí pokožky.

Představujeme dokonalé řešení pro mladistvou pleť: Naše účinné kapsle proti stárnutí pleti!

Začínají se na vaší pleti projevovat první známky stárnutí? Nebojte se, máme pro vás dokonalé řešení, které vrátí ručičky času zpět a navrátí vaší pleti mladistvý vzhled!

Vyzkoušejte sílu našeho špičkového přípravku, který je pečlivě vyvinutý pro boj s příznaky stárnutí zevnitř. Rozlučte se s vráskami, nerovnoměrným tónem pleti, zarudnutím a nedostatkem pevnosti. Naše kapsle jsou speciálně navrženy tak, aby se vypořádaly se všemi těmito a dalšími problémy!

Připravte se, že mimořádné účinky našich nejlepších kapslí pro stárnutí vás ohromí. Naše mimořádně bohaté složení obsahuje působivou řadu 15 vysoce kvalitních, pleť vyživujících složek, které v dokonalé harmonii přinášejí jedinečné výsledky.

Staňte se svědky trojího účinku proti stárnutí, který vám vyrazí dech. Je klinicky prokázáno, že naše kapsle redukují tmavé kruhy pod očima, minimalizují tmavou pigmentaci a bojují proti zarudnutí. Sledujte, jak se vaše oblast pod očima rozjasní, pigmentace se stane méně viditelnou a vaše pleť získá nový jas.

Ale to je jen začátek!

Naše kapsle poskytují neuvěřitelnou ochranu pleti, díky níž budete mít pocit, že vlastníte štít proti stárnutí. Vychutnejte si pozoruhodné 7% zvýšení hustoty pleti, které vám zajistí plnější a mladistvější vzhled. Zažijte výrazné 14% navýšení tloušťky pokožky, díky čemuž bude vaše pleť pružnější a revitalizovanější. Rozlučte se s drsností díky působivému 32% snížení hrubosti pokožky a vychutnejte si její hladkost. Staňte se svědky fenomenálního 44% poklesu šupinatosti pokožky, která se stane jemnější, pružnější a neuvěřitelně příjemná na dotek.

Tím však výhody nekončí. Naše kapsle proti stárnutí pleti se mohou pochlubit také schopností stimulovat tvorbu kolagenu, který je klíčem k pevné a mladistvé pleti. Doplňují a regenerují vaši pleť zevnitř, obnovují její pružnost a redukují výskyt jemných linek a vrásek. Užívejte si radost z toho, jak vaše pokožka znovu získává svou přirozenou pružnost a vzpruhu!

Naše kapsle obsahují B-komplex a všech osm základních vitamínů skupiny B a poskytují pokožce komplexní výživu. Náš produkt je vyroben v EU, je vhodný pro vegany a neobsahuje přídatné látky,GMO ani lepek. Naším cílem je dodávat doplněk stravy prvotřídní kvality, kterému můžete pro jeho čistotu a účinnost důvěřovat.

Připojte se k řadě našich spokojených zákazníků a vyzkoušejte sílu našich nejlepších kapslí proti stárnutí. Objevte život plný nadčasové krásy, sebedůvěry a vitality. Objednejte si nyní a vydejte se na cestu k nestárnoucímu půvabu!

Seznamte se s prémiovými ingrediencemi, které vyživují pokožku, a které vám pomohou bojovat proti předčasnému stárnutí!

Přírodní antioxidanty a živiny, které vytvářejí silný ochranný štít proti látkám znečišťujícím životní prostředí, vám mohou pomoci chránit, vyživovat a vylepšovat pokožku zevnitř!

Nemusíte jít pod nůž!

Existuje řada omlazovacích procedur, které byste mohli podstoupit, ale žádná z nich se nezabývá skutečným problémem, který způsobuje, že vaše pokožka stárne rychleji, než by měla. K problému se musíte přiblížit zevnitř!

Klinicky ověřená kombinace lykopenu, beta-karotenu, vitamínu E a selenu pomáhá posilovat pokožku a zlepšovat její odolnost.

Nedávná studie prokázala, že po 12** týdnech užívání se u zúčastněných zvýšila hustota kůže o 7* % (což ovlivňuje kolagen, elastin a další stavební prvky pevnosti a pružnosti kůže).

*Účinky produktu se mohou u jednotlivých osob lišit a mohou se lišit od účinků popsaných na webových stránkách.

Zažijte úžasné účinky proti stárnutí

Snižuje kruhy pod očima, zarudnutí a tmavé skvrny
Vylepšená pevnost a pružnost pokožky
Zvýšená produkce kolagenu
Obnovuje záři pokožky již za 8 * týdnů
Zdravá a dobře vyživovaná pokožka zevnitř
Získejte mladší a viditelně omlazený vzhled

Aktivní složky

UNDO Perfect Skin
Obsah (1 balení)30 kapslí
Denní dávka1 kapsle
Čisté množství (1 balení)14,8 g

Složenív 1 kapsli% RHP*
Vitamín C80 mg100
Rajčatový extrakt60 mg**
- Lykopen6 mg**
Extrakt z hroznových semen50 mg**
- Polyfenoly40 mg**
- PAC30 mg**
B-komplex50 mg**
- Niacin16 mg100
- Kyselina pantothenová6 mg100
- Vitamín B21,4 mg100
- Vitamín B61,4 mg100
- Vitamín B11,1 mg100
- Kyselina listová200 µg100
- Biotin50 µg100
- Vitamín B122,5 µg100
Vitamín E10 mg83
Zinek10 mg100
Beta-karoten4,8 mg**
Selen75 µg136
*RHP = referenční hodnota příjmu | ** =referenční hodnota příjmu nebyla stanovena

Jak užívat

Doporučená denní dávka je 1 kapsle po jídle.


1 kapsle

Jednou denně

SLOŽENÍ (v 1 kapsli)

kalcium-L-askorbát (vitamín C 80 mg - 100 % RHP*); hypromelóza (obal kapsle); glukonát zinečnatý (zinek 10 mg - 100 % RHP*); extrakt z plodů rajčat (Solanum lycopersicum L.) s 10 % lykopenu 60 mg (lykopen 6 mg); hroznové víno (Vitis vinifera L. ) extrakt ze semen s 80 % celkových polyfenolů a 60 % PAC 50 mg; premix B-komplexu [nikotinamid (niacin 16 mg - 100 % RHP*); nosič: maltodextrin; D-pantothenát, vápník (kyselina pantothenová 6 mg - 100 % RHP*); D-biotin (biotin 50 μg - 100 % RHP*); kyanokobalamin (vitamín B12 2,5 μg - 100 % RHP*); pyridoxin hydrochlorid (vitamín B6 1,4 mg - 100 % RHP*); riboflavin (vitamín B2 1,4 mg - 100 % RHP*); thiamin mononitrát (vitamín B1 1,1 mg - 100 % RHP*); kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová 200 μg - 100 % RHP*]. 50 mg; směs karotenoidů z řasy Dunaliella salina (Dunal) Teodoresco s 10 % celkového beta-karotenu 48 mg (beta-karoten 4,8 mg); kvasnice obohacené selenem (selen 75 μg - 136 % RHP*); sukcinát kyseliny D-alfa-tokoferylové (vitamín E 10 mg - 83 % RHP*); protispékavá látka: celulóza.

*RHP= referenční hodnota přijmu

POUŽITÍ

Doporučený denní příjem je 1 kapsle se sklenicí vody po jídle.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Doporučený denní příjem by neměl být překročen. Doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Důležitá je rozmanitá a vyvážená strava a zdravý životní styl.

Vzhledem k přirozeným změnám vlastností účinných látek se barva, chuť a vůně produktu mohou u jednotlivých šarží mírně lišit. Tyto variace nemají vliv na celkovou kvalitu a účinnost produktu.

VAROVÁNÍ

Pokud jste přecitlivělí nebo alergičtí na kteroukoli složku tohoto přípravku nebo užíváte léky, poraďte se před použitím se svým lékařem. Tento produkt se nedoporučuje pro těhotné a kojící ženy.

SKLADOVÁNÍ

Uchovávejte mimo dosah dětí! Skladujte na tmavém a suchém místě při teplotě do 25 ° C.

**Zdroje:

Dumoulin M, Gaudot D, Lemaire B. Clinical effects of an oral supplement rich in antioxidants on skin radiance in women. Clin CosmetInvestig Dermatol. 2016;9: 315-324

Heinrich, Ulrike & Tronnier, H & Stahl, W & Béjot, M & Maurette, J.-M. (2006). Antioxidant Supplements Improve Parameters Related to Skin Structure in Humans. Skin pharmacology and physiology. 19. 224-31. 10.1159/000093118