ESSENTIALS

VITAMIN D3 2000 I.U.

Nejúčinnější doplněk vitamínu D3 na trhu je přesně to, co v dnešní době všichni potřebujeme

Většina lidí neví, že existuje globální problém s vitamínem D3 – a co víc, většina lidí neví, že se tento problém týká i jich! Až 75 % světové populacenízkou hladinu vitaminu D3. Jelikož se jedná o jeden z klíčových vitamínů pro odolnost, je zcela jasné, proč je v dnešní době důležité udržovat vysokou hladinu tohoto vitamínu.

image

1. Ano, vaše tělo si vitamín D dokáže vyrobit – ale stačí to?

Vitamín D, také známý jako „sluneční vitamín“, se v těle vyrábí prostřednictvím slunečního záření. A tady je problém: 90 % času trávíme uvnitř! K udržení správné úrovně potřebujete asi 15 minut poledního slunečního světla, několikrát týdně.

Ale kde jste každý den v poledne? Nejspíš v dusné kanceláři, výrobní hale nebo doma. Během letních prázdnin, kdy skutečně trávíte více času venku, však používáme opalovací krém, který narušuje syntézu vitamínu D. Přiznejme si, že vaše tělo s největší pravděpodobností nevytváří dostatek vitamínu D.

image

2. Vitamin D3 2000 I.U.má vysokou dávku vitamínu D3

Náš Essentials Vitamin D3 není v žádnou slabou mouchou – obsahuje 50 μg resp 2000 I.U. (mezinárodní jednotky) vitamínu D3! Toto množství je sice 5x vyšší než doporučená denní dávka, ale stále je v bezpečných mezích (cca 50 μg/den). Pokud by existovalo větší množství různých potravin, které by byly bohaté na vitamín D, pak by příliš málo slunečního záření nebyl takový problém.

Ale takových potravin je málo; mastné ryby, vaječný žloutek, houby – a nejsou zrovna každodenní součástí jídelníčku většiny lidí. Pokud tedy nedostáváte dostatek vitamínu D ani ze slunce, ani ze stravy, je kvalitní doplněk stravy s vysokou dávkou vitamínu D opravdu velmi dobrý nápad.

image

3. Je nesmírně důležitý pro váš imunitní systém

Studie prokázaly, že nedostatek vitamínu D vede k oslabení imunity a zvýšenému riziku infekcí, zejména chřipek a infekcí dýchacích cest. Vitamín D má řadu účinků na buňky imunitního systému, což má za následek sníženou produkci zánětlivých cytokinů a zvýšenou produkci protizánětlivých cytokinů.

image

4. Potřebujete ho pro zdravé kosti

Můžete si myslet: „Není vápník tím, na čem záleží naším kostem?" a máte samozřejmě pravdu. Věděli jste ale, že bez vitamínu D vaše tělo těžko vstřebává vápník z potravy? Výsledkem je, že vaše tělo místo toho „vysává“ vápník z kostí, což může zvýšit pravděpodobnost zlomenin nebo osteoporózy.

Vitamín D také pomáhá udržovat normální hladinu fosforu, což je další minerál, který pomáhá při stavbě kostí.

image

5. Doručíme ho až k vašim dveřím!

Využijte naplno Vitamin D3 2000 I.U. z pohodlí vašeho domova! Doručíme vám ho domů do 2-3 pracovních dnů. Stačí si ho objednat online a počkat, až se sluneční vitamín dostane až k vašim dveřím!

Nyní, když jsou vaše znalosti ještě větší – dostali jste se až k bodu č. 5! - jste připraveni plně využít náš silný vitamín D3! Využijte naší speciální nabídku! Klikněte na výhodnou nabídku a objednejte si Vitamin D3 2000 IU ještě dnes!