Juliana: „Tohle je skutečným zázrakem v mém životě.“

Juliana a její manžel

Juliana a její manžel trpěli mnoho let den co den ochromujícími bolestmi kvůli problémům se zády. Těžko mohli pracovat, hrát si s dcerou anebo si užívat života. 

Před několika měsíci obdržela Juliana e-mail se zdánlivě jednoduchým, ale převratným řešením a rozhodla se ho vyzkoušet. Dnes už jim bolest zad nebrání žít naplno. „Tohle je skutečným zázrakem v mém životě,“ napsala Juliana ve svém děkovném dopise. 

„Od té doby, co jsem ho začala užívat, moje bolest zmizela.“

„Mám lordózu a skoliózu a celý život mě bolí záda. Celodenní sezení v kanceláři nebo pouhá chůze s určitou zátěží mi způsobuje silné bolesti v ramenou. 

Často mě také bolí zánět sedacího nervu. Kurkumové kapsle jsou v mém životě opravdovým zázrakem. Od té doby, co jsem je začala užívat, moje bolest zmizela. Protože mi práce a domácí aktivity zabírají mnoho času, nemohla jsem se věnovat žádnému fyzickému cvičení.“

„Kvůli bolestem proležel celý den v posteli.“

"Protože se mi produkt velmi líbí, doporučila jsem ho i manželovi. Přestože absolvoval nespočet cvičení na posílení páteře a dokonce i drahé procedury u specialistů, stále ho trápily neustálé bolesti zad. Kvůli bolestem proležel celé dny v posteli. 

A výsledek byl stejný: bolest zmizela. Kurkumové kapsle jsou u nás doma nezbytností. Po dvou kapslích denně se cítí lépe a já také. Tento produkt milujeme!“

Jejich dcera konečně získala své rodiče zpět  

„Děkujeme společnosti Sensilab za pomoc při zlepšování naší životní pohody. Naše malá dcerka vám děkuje, že má teď rodiče, kteří si s ní s radostí hrají v parku,“ uzavřela Juliana svůj dopis. 

Produkt, který jí a její rodině změnil život, je AVENOBO Curcuma FORTE, jeden z nejsilnějších kurkumových doplňků na trhu. 

Přírodní doplněk, který vás revitalizuje od hlavy až k patě 

Neexistuje jediná část těla, které by kapsle AVENOBO Curcuma Forte neprospívaly. Jeho složení chrání játra, srdeční činnost, imunitní systém, kosti, svaly, nervový systém, mozek, plíce, horní cesty dýchací a kůži. Navíc také podporuje trávení, zabraňuje hromadění tuků a pomáhá vám shodit nadbytečná kila!

185x* vyšší biologická dostupnost pro skutečné účinky  

AVENOBO Curcuma FORTE obsahuje čistý kurkumin, který je bioaktivní složkou zodpovědnou za mnohostranné léčebné účinky kurkumy. Pro srovnání, kurkuma na vaší kuchyňské poličce obsahuje pouze asi 3 % kurkuminu. Proto vám konzumace syrové kurkumy příliš neprospěje, pokud ji nepoužíváte čistě k vylepšení chuti vašich kuchařských mistrovských děl. 

Dalším problémem je, že vaše tělo nedokáže kurkumin samo vstřebat, takže se většina z něj vyplavuje játry. Proto jsme extrakt kurkuminu zapouzdřili do micel, ve vodě rozpustného obalu, který maximalizuje jeho biologickou dostupnost a skutečně přináší slibované benefity. To činí AVENOBO Curcuma FORTE lepším. 

Kapsle AVENOBO Curcuma FORTE nabízí:

  • 185x* vyšší biologickou dostupnost
  • 6,8x* rychlejší vstřebávání kurkuminu
  • 24*hodinová záruka setrvání v systému
  • Jedna kapsle odpovídá 11 standardním kapslím kurkumy
  • Účinek 2 v 1: hubnutí a imunita
  • Obohaceno o zázvor a vitamín D3

Bez ohledu na to, s jakým zdravotním problémem se potýkáte, kurkumin může podpořit vaši pohodu a zlepšit váš každodenní život, stejně jako to udělal pro Julianu a jejího manžela. Využijte této příležitosti s naší speciální nabídkou 1+1 zdarma! 

Zdroje:

Nagpal, M., & Sood, S. (2013). Role of curcumin in systemic and oral health: An overview. Journal of natural science, biology, and medicine, 4(1), 3–7. https://doi.org/10.4103/0976-9668.107253

Produkty pro vás

JÁTRA
-62%
Speciální cena 607 Kč Běžná cena 1 600 Kč
Zobrazit produkt
HORMONÁLNÍ ROVNOVÁHA
-60%
Speciální cena 874 Kč Běžná cena 2 193 Kč
Zobrazit produkt