7 tipů na léto bez zahalování

Nevíme jak vy, ale my si s příchodem léta uvědomujeme, že bude brzy nutné obléknout plavky. A stále je tu naděje! Naše výživová poradkyně nám poskytla několik svých tipů, jak zhubnout až 10 kg, aniž byste se museli vzdát všech svých oblíbených jídel. Zajímá vás to? Tady je 7 tipů, jak včas zhubnout do léta bez zahalování se na pláži.

Pláž

1. Choďte!

Zapomeňte na výtah a raději volte schody. Zaparkujte auto o něco dál než obvykle a choďte více pěšky! Je to skvělý způsob, jak spálit kalorie, aniž byste museli věnovat čas cvičení.

2. Nenechte tělo usnout

V kanceláři si nastavte časovač a každých 20 minut jednoduše vstaňte a rozhýbejte se, byť jen na pár vteřin. Po 20 minutách sezení začne tělo snižovat množství spálených kalorií, takže se každých 20 minut protáhněte, abyste ho udrželi plně aktivní.

3. Pozor na kalorie

Dávejte pozor na vysoký obsah kalorií ve sladkých potravinách – jsou to nepřátelé štíhlé postavy. Balení ranních sušenek vyměňte za smoothie. Tímto způsobem zkonzumujete méně kalorií a zároveň získáte více vitamínů.

4. Hydratujte se!

Možná se vám bude zdát, že opakujeme známé věci, ale pro optimální fungování organismu je vždy důležité udržovat hydrataci. Můžete také pít vlažnou vodu před každým jídlem; kromě toho, že vás hydratuje, vám pomůže mnohem rychleji se nasytit.

5. Hýbejte se

Při desetiminutovém jumpingu můžete spálit až 135 kalorií a zároveň vytvarovat a zpevnit tělo. Co by mohlo být lepší?

6. Vyvážená strava

Udržujte pocit sytosti po delší dobu přidáním vlákniny (například ovesných vloček) do smoothies. Jejich přidání do smoothies pomůže stabilizovat hladinu cukru v krvi, takže vás bude méně lákat nezdravé mlsání.

7. Pozitivní přístup!

Buďte si jistí sami sebou a svou krásou i navzdory svým současným křivkám! Radujte se z každého kroku vpřed a nepřestávejte myslet pozitivně, protože s trochou odhodlání uspějete! Malý tip – hudba je skvělým motivátorem – vytvořte si oblíbený playlist, který budete při chůzi nebo cvičení poslouchat, a čas i kalorie vám budou utíkat mnohem rychleji. ;)

Začněte ještě dnes!

Pokud se cítíte být zahlceni nápady, jak zhubnout do plavek, přestaňte si dělat starosti. Představujeme vám našeho pomocníka navrhnutého přímo pro vás!