Tatiana: „Nevěděla jsem, že mám problém s hormony a jak moc to ovlivňuje můj každodenní život”

Tatiana procházela stresujícím obdobím, necítila se dobře a kilogramy se hromadily. Rozhodla se vyzkoušet náš přírodní produkt: „Za 2 měsíce používání EstroLuxu jsem zažila výrazné změny“.

image

Tatiana se rozhodla vyzkoušet EstroLux poté, co nemohla zhubnout. „Po dvou měsících používání se necítí tak pod napětím a je spokojenější, mám více energie a tukové zásoby ubývají.”    

„Sledovala jsem co jím, ale kilogramy se stále hromadily”

„Byla jsem zrovna ve stresujícím období mého života. Začínala jsem s podnikáním a tak jsem na sebe nemělačas. Vždycky jsem ačkoliv sledovala co jím, ale najednou jsem začala přibírat a kilogramy se jen hromadily. Všimla jsem si toho zejména na břiše a bocích.”

„Usoudila jsem, že se může jednat o hormonální problém”

„Brzy jsem si nechala udělat krevní testy, ale všechny výsledky byly v pořádku. Kilogramy neubývaly a pořád jsem přibírala. Začala jsem hledat na internetu a usoudila, že se může jednat o hormonální problém.

Mezi mým bojem s kilogramy jsem na internetu uviděla reklamu na EstroLux. Zaujalo mě jeho přírodnísložení a usoudila, že nemám co ztratit. Za 2 měsíce od začátku užívání jsem opravdu pocítila pozitivnízměny.”

„Po dlouhé době se cítím klidná a šťastná” 

„Zásoby tuků se zmenšily, zrychlil se metabolismus a zlepšilo se mi trávení.

Musím také dodat že mi porostlyvlasy, což mě samozřejmě potěšilo!”

„I přes všechen stres a nedostatek času jsem pro sebe našla řešení!”

„Jsem s výsledky velmi spokojená. Cítím se lépe fyzicky i psychicky. I přes všechen stres a nedostatek času jsem pro sebe našla řešení! Dokonce jsem produkt doporučila kolegyni, která je stejně nadšená!”

EstroLux je přírodní řešení

Nový, ještě silnějšíEstroLux je 100% přírodní produkt bez přidaných hormonů, s účinkem 3 v 1, který blokuje, deaktivuje a vylučuje nadbytečný estrogen, zmírňuje podráždenost a náhlé výkyvy nálad, zlepšuje kvalitu spánku a zefektivňuje hubnutí.

Unikátní kombinace 7 přírodních ingrediencí – meduňka, výtažek z hnědých mořských řas, rozmarýnu, chlorely, jakož i brokolice a vitaminu B6 se ukázala jako účinná.

Produkty pro vás