Kateřina: „Podívat se do zrcadla a cítit se hrdá je ten nejlepší pocit!“

Kateřina pochází z České republiky a pracuje jako ochranka u policie. Ve volném čase ráda peče. Kateřina říká, že má hruškovitou postavu a se svou váhou bojuje od dětství.  

V minulosti vyzkoušela několik diet a úspěšně se jí podařilo změnit svou postavu, ale nikdy nenašla způsob, jak si udržet cílovou váhu. Díky výrobkům Sensilab se jí konečně podařilo najít ideální denní režim a dosáhnout vytoužených výsledků! 

Chcete vědět, jak to dokázala? Přečtěte si, jak se Kateřině podařilo zhubnout a udržet si výsledky.  

image

Řešení našla na internetu

„Sensilab byla vlastně náhoda. Když jsem hledala řešení pro zlepšení svého metabolismu, náhodou jsem mezi mořem dražších produktů narazila na Sensilab. Nejvíce mě přesvědčilo to, jak byl cenově dostupný.

„Už několik let používám přípravky Sensilab Vitamin C, Vitamin D a Essentials Vegan Omega-3 a v posledních měsících jsem začala používat také Metabolism Boost. Všimla jsem si, že opravdu pěkně funguje s mým současným jídelníčkem a urychluje mé trávení. A pravidelné užívání produktu Vitamin C mi pomohlo zlepšit imunitní systém, protože jsem si všimla, že jsem méně často nachlazená.“

image

Věděli jste, že...?

• Když mluvíme o metabolismu, máme na mysli množství energie (kalorií), které tělo spotřebuje na udržení základních životních funkcí. S přibývajícím věkem se náš metabolismus zpomaluje, takže naše tělo potřebuje stále méně kalorií. A jaké jsou důsledky? Přibývající kila a hromadící se tuk.

• Kvůli nižší hladině testosteronu a menší svalové hmotě může být metabolismus žen téměř dvakrát pomalejší než u mužů.

„Na Sensilabu se mi líbí, že nemusíte kupovat nové produkty pokaždé, když dojdou, a místo toho si je můžete předplatit.“

Ano, slyšíte správně. Pravidelné předplatné vám usnadní udržování stálých zásob, takže vám nikdy nedojdou vaše oblíbené produkty. Při předplatném navíc získáte další slevu!  

Kateřina se také rozhodla pro předplatné a tuto možnost si zamilovala: „Na Sensilabu se mi líbí, že nemusíte kupovat nové výrobky pokaždé, když dojdou, a místo toho si je můžete předplatit, což znamená, že vám každý měsíc pošlou výrobky, které chcete. Sensilab je opravdu skvělý a doporučila bych ho všem!“

image

Řekněte ne nadváze a zlepšete svůj metabolismus pomocí Metabolism Boost

Mnoho lidí tráví za počítačem více než 8 hodin denně a doma pak sedí u televize. To má špatný vliv na náš metabolismus. Pomalý metabolismus má také za následek hromadění tuku na těch nejméně žádoucích místech. Řešení: zrychlete svůj metabolismus pomocí Metabolism Boost – účinného pomocníka při hubnutí. Metabolism Boost zrychluje metabolismus, stimuluje spalování tuků a zabraňuje jejich vstřebávání s účinkem 3 v 1, což vám pomůže nejen snadněji, ale i zdravěji zhubnout! 

Jak Metabolism Boost funguje?

  • obsahuje hnědé mořské řasy bohaté na jód, který urychluje metabolismus

  • zabraňuje vstřebávání tuků

  • stimuluje spalování tuků

Vyzkoušejte Metabolism Boost nyní a dejte sbohem pomalému metabolismu a nadváze. Přidejte se ke Kateřině a mnoha dalším spokojeným zákazníkům po celé Evropě. 

Produkty pro vás