Zdeněk: „Zhubnul jsem 13 kilo”

Zdeněk byl běžný chlap s běžným problémem: bylo ho zkrátka „trochu moc“. Obzvlášť mu vadilo jeho zavalité břicho. „Kvůli nadváze jsem začal být nesvůj a negativně se to celé dotklo mé nálady. Musel jsem s tím prostě něco udělat.“

image

*Účinky používání produktu se mohou u jednotlivých osob lišit a mohou se lišit od účinků popsaných na webových stránkách. Účelem našich produktů není zabránit nebo léčit jakoukoli nemoc.

A povedlo se. Zdeněk omezil bílé pečivo, těstoviny a cukr v jeho dietě a současně se obrátil na Slimmium pro urychlení celého procesu. „Začal jsem s AdipoSlim a jasným cílem ubrat na váze“. Přes to vše Zdeněk nečekal, co následovalo.

Viditelně rychlé výsledky

„Výsledky přišly opravdu rychle!* Po prvním týdnu jsem se kontrolně vážil a už tehdy jsem viděl zlepšení! Zdeňkovi se celkově povedlo shodit 13 kilo během tří měsíců*. Zděnek se usmívá a říká: „Padnou mi kalhoty o několik velikostí menší a vypadám v nich vážně dobře.“

„Doporučuji produkty Slimmium všem“

Zdeněk nám vyprávěl o změnách v jeho životě: „Jedna zásadní změna (mimo kil, kterým jsem dal sbohem) byla má nálada. Cítím se mnohem lépe, energetičtější každý den. Moje pokožka také vypadá zdravěji! V neposlední řadě dostávám komplimenty a následně otázky, jak se mi to celé povedlo. Nepocítil jsem žádné nežádoucí účinky a můžu všem, kteří se snaží shodit na váze přirozeným a šetrným způsobem, doporučit tento produkt.”*

image

Nový, ještě účinější AdipoBurn EXTREME

Zdeněk užíval AdipoSlim STRONG, který cílí na tuk v oblasti břicha a současně podporuje metabolismus. Současně tento produkt pomáhá předejít nechtěnému jo-jo efektu*, což znamená, že Zdeněk dal svým kilům poslední sbohem.

Úspěchy našich zákazníků nás inspirovaly k vytvoření EXTRÉMNÍ verze tohoto produktu, která je ještě silnější a účinější! vyzkoušejte AdipoBurn EXTREME a dejte svým kilogramům jednou pro vždy sbohem! 

*Účinky používání produktu se mohou u jednotlivých osob lišit a mohou se lišit od účinků popsaných na webových stránkách. Účelem našich produktů není zabránit nebo léčit jakoukoli nemoc.