Sebastian: „Sport byl můj život, ale bolesti kloubů mě o něj téměř připravily.“

Sebastian je bývalý profesionální sportovec, který nyní trénuje tým juniorů a ve volném čase se věnuje všem dobrodružným sportům, které během své profesionální kariéry nemohl provozovat.

Po letech intezivní zátěže těla ale byly jeho klouby značně opotřebované. Ve svých 47 letech začal pociťovat bolesti a ztuhlost kolen a kyčlí.

Pak objevil doplněk stravy, který rychle zmírnil jeho kloubní potíže, zlepšil pohyblivost kloubů a umožnil mu vést aktivní životní styl, který miloval: „Moje klouby jsou méně ztuhlé a bolest v podstatě zmizela. Přál bych si, abych tento doplněk stravy užíval už během své kariéry!“

Sebastianova recenze

„Celé roky jsem své tělo zatěžoval na hranici možností a moje klouby na to doplatily.“

„Po dvaceti letech sportu jsem se rozhodl odejít do důchodu a soustředit se na trénování, cestování a všechny ty věci, které jsem během své kariéry nestihl. Vždycky jsem byl typ člověka, který prostě nedokázal sedět na místě.

Jako trenér trávím většinu dne běháním po hřiští a kopáním do míče s dětmi. Odpoledne vždy bez výmluv vyrazím do posilovny. A o víkendech buď lezu, jezdím na kajaku nebo na kole. Ve svých 47 letech jsem se cítil být v nejlepší kondici a plný energie, ale moje klouby měly jiný názor.

„Nedokázal jsem si představit život bez sportu – musel jsem najít rychlé řešení.

„Rok nebo dva po ukončení kariéry jsem začal pociťovat bolesti kloubů, zejména kolen a kyčlí. Nemohl jsem běhat tak dlouho, jak jsem chtěl, a musel jsem se vzdát túr v horách. 

Po návštěvě lékaře mi bylo diagnostikováno vážné opotřebení. Začal jsem tedy navštěvovat fyzioterapeuta, ale rehabilitace šla hrozně pomalu a já se doma nudil. Pak jsem objevil produkt, který mě naprosto odrovnal – fungoval totiž tak rychle!“

„Nemohl jsem přijít na to, jak dokázal uběhnout maraton s opotřebovanými klouby.“

„Jednoho dne jsem šel na drink se svým bývalým spoluhráčem, který začal mít problémy s klouby ve stejné době jako já. Když jsme seděli v baru, začal mi vyprávět, jak právě uběhl maraton, jak pojede do Francie na snowboard a tak dále. Nechápal jsem, jak to může s těmi rozhozenými klouby zvládnout.“

„Díky ArthroFaru jsou jeho klouby jako nové.“

„Kamarád mi prozradil, že jeho bolesti zmizely díky doplňku stravy, který našel v místní lékarně. Jmenoval se ArthroFar. Okamžitě jsem si ho vyhledal na internetu a objednal si balení. Opravdu jsem doufal, že mi pomůže také.“

„Po pěti dnech byla moje kolena méně oteklá a ztuhlá.“

„Pouhých pět dní poté, co jsem začal užívat ArthroFar, jsem měl kolena mnohem méně oteklá. Taky jsem si všimnul menší ztuhlost kolen a kyčlí.

Pokračoval jsem v užívání ArthroFaru a po měsíci bolest v podstatě zmizela! Konečně jsem mohl být trenérem, kterým jsem chtěl být a běhat s juniorským týmem. V létě se navíc plánuju podívat na Mont Blanc!“

„Kdybych začal ArthroFar užívat dřív, mohl bych poškození zabránit.“

 „Jako sportovec jsem věděl, že opotřebení kloubů je něco, co by se teoreticky mohlo stát... Ale znáte to, když jste mladí a plní síly, nenapadne vás, že by vás klouby mohly zradit. Takže jsem se o ně nikdy nestaral.

A když mě v tak mladém věku postihla bolest, byl jsem naprosto nepřipravený. Teď si přeji, abych ArthroFar začal užívat dříve. Možná jsem mohl poškození předejít.“

Nedovolte, aby vám bolest kloubů bránila žít co nejlepší život

ArthroFar je jedním z nejlepších kloubních doplňků stravy na trhu. Obsahuje 10 různých účinných látek, které zabraňují poškození kloubů a zmírňují příznaky, jako je ztuhlost, bolest a zánět. Je tak ideální volbou pro sportovce, kteří jsou vystaveni většímu riziku opotřebení kloubů. 

Čísla, která přesvědčila sportovce z celé Evropy:

  • Snižuje kloubní potíže až o 60* % již za 5* dní
  • Urychluje regeneraci až o 80* %
  • Zvyšuje ochranu šlach až o 46* %
  • Zlepšuje pohyblivost až o 68* %
  • Zvyšuje funkčnost až o 74* %

Nedovolte, aby vám bolest kloubů bránila žít naplno. Získejte ArthroFar za speciální zvýhodněnou cenu ještě dnes.

**Odmítnutí odpovědnosti: Účinky produktu se mohou u jednotlivých osob lišit a mohou se lišit od účinků popsaných na webových stránkách. Naše výrobky nejsou určeny k prevenci, léčbě nebo vyléčení jakéhokoli onemocnění nebo závažné nemoci. Důležité je udržovat vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Produkty pro vás