Když mi kamarádka vyprávěla o svém neobvyklém ranním rituálu, myslela jsem si, že je blázen. Během několika týdnů jsem zhubla 10 kilo, překonala únavu a vrátila se do života - ve svých 45 letech.

image

Pravděpodobně se to stalo téměř každému z nás: Bylo pondělí ráno, vylezla jsem z postele, vyčerpanější než kdy jindy. Podívala jsem se do zrcadla v koupelně a to, co jsem viděla, se mi nelíbilo... 45letá žena s nadváhou, poznamenaná léty a únavou, s viditelně zvětšeným břichem a suchou, svědící kůží. „Co jsem to udělala, že teď vypadám takhle! Pomyslela jsem si. “Nejenže jsem měla viditelnou nadváhu, ale byla jsem také vyčerpaná, a to bezdůvodně. Po čtyřicítce se mi zdálo, že mě opustilo celé tělo. 

Všechny mé problémy – nadváha, únava, podrážděnost, problematická pleť – se objevily najednou, jako by se proti mně spikly. Toho rána jsem se cítila tak emocionálně i fyzicky zmatená, že jsem si přála vrátit se do svých dvaceti let, kdy bylo všechno jednoduché.

image

Dobrý den, jmenuji se Petra Kohlerová, je mi 45 let a v tomto článku bych ráda vysvětlila, jak jsem v důsledku tohoto bolestivého zjištění zhubla během několika týdnů více než 10* kg, a to bez drastických diet nebo intenzivního cvičení. 

Po letech zkoušení nesčetných zbytečných diet a pití jedné kávy za druhou, abych se během dne udržela vzhůru, jsem učinila nečekaný objev, díky kterému jsem se cítila jako úplně jiná žena. Uvědomila jsem si, že téměř všechny mé problémy – únava a podrážděnost, tuk na břiše, suchá pleť – jsou způsobeny jedním přehlíženým orgánem.

Játra jsou v těle zodpovědná za více než 500 funkcí, včetně odstraňování toxinů a spalování tuků, ale málokdy se jim věnuje pozornost, kterou si zaslouží. Pokud jsou játra přetížená toxiny, může to mít na naše zdraví různý vliv: můžeme být neustále unavení, bojovat s přibýváním na váze, zejména v oblasti břicha, mít suchou, svědivou nebo obecně problematickou pokožku, a dokonce i zvýšenou hladinu cholesterolu a triglyceridů.

Podle mého známého odborníka na výživu má 25 % Evropanů přetížená játra** a mnozí z nich si to ani neuvědomují. Naštěstí jsem objevila jednoduchý trik, který může každý zařadit do své každodenní rutiny, aby podpořil fungování tohoto důležitého orgánu a zlepšil svůj život v každém věku. Když jsem se o tomto tipu dozvěděl poprvé, byla jsem velmi skeptická, protože jsem vyzkoušela mnoho věcí bez většího úspěchu. Když jsem však tento návyk zařadila do svého denního režimu na několik týdnů každý den, zaznamenala jsem obrovský nárůst energie a najednou bylo mnohem snazší zhubnout.

Díky tomuto novému návyku jsem shodila více než 10* kg tuku a s hrdostí a úlevou mohu oznámit, že jsem dnes energičtější, silnější a soustředěnější než kdykoli předtím za poslední desetiletí. Když to tak dobře fungovalo u mě, věřím, že to může pomoci i dalším ženám, které jsou unavené z pocitu nespokojenosti se svým vzhledem, vyčerpané a bez motivace. Trik, o který se s vámi chystám podělit, možná není pro vás, ale věřte mi, že rozhodně stojí za vyzkoušení.

Den, kdy jsem si uvědomila, že musím vrátit svůj život do starých kolejí.

imageŘekla bych o sobě, že jsem normální žena. Mám dobrou práci, skvělého manžela a dvě dcery, které mám na světě nejraději. Mám vše, co potřebuji k tomu, abych se cítila šťastná a spokojená v osobním životě.

Čas od času však slyším vnitřní hlas, který mi říká, že jsem příliš tlustá, líná a málo zdravá. Tento hlas se mi nelíbí, ale zároveň vím, že říká pravdu.

Až do svých třiceti let jsem byla vždy ve skvělé kondici: ploché břicho, krásná pleť, plná energie - a to bez velké námahy. 

Ale po narození mé druhé dcery Emilie se něco změnilo. Začala jsem nabírat kila, kterých jsem se nemohla zbavit, ať jsem se snažila sebevíc.

Zároveň mi téměř došla energie. Od chvíle, kdy jsem se probudila, až do chvíle, kdy jsem šla spát, jsem se cítila unavená. Jediné, co mě udržovalo vzhůru, byl nespočet šálků kávy, které jsem do sebe denně lila.

Cítila jsem se uvězněná v začarovaném kruhu přibývání na váze, nedostatku motivace a vyčerpání: můj boj s váhou ve mně vyvolával špatný pocit, a tak jsem se utěšovala jídlem, které jsem neměla jíst, což vedlo k ještě většímu přibývání na váze.

Některé dny se mi dařilo zůstat pozitivní tím, že jsem se soustředila na všechny věci, které jsem ve svém životě milovala - na svou vášeň pro přírodu a zahradničení a na svou krásnou rodinu.

Ale když jsem se v pondělí ráno probudila a šla do práce, viděla jsem v zrcadle jen toto: vyzáblou ženu s 10 kg nadbytečného tuku, s nevýraznou pletí a vlasy a naprostým nedostatkem vůle.

Ten den jsem se rozhodla, že už toho mám dost. Musela jsem něco udělat, abych změnila svůj život.

Proč je většina metod hubnutí k ničemu: hořká pravda, kterou skrývají dietní značky

Pokud se stejně jako já snažíte zhubnout, víte, že na internetu jsou k dispozici stovky takzvaných "zázračných řešení".

Slibují, že zhubnete 20 kg za dva týdny, a to aniž byste chodili do posilovny a každý den jedli chutná jídla.

Netřeba dodávat, že většina těchto "řešení" nefunguje, ale i já jsem těmto planým slibům naletěla. Při svých pokusech zhubnout a zlepšit své zdraví jsem vyzkoušela desítky populárních řešení.

Vyzkoušela jsem keto, veganskou, nízkokalorickou, Dukanovu, Atkinsovu a mnoho dalších. Začala jsem třikrát týdně běhat a vynechávat jídla s přerušovaným půstem, abych snížil svůj kalorický příjem pomocí aplikace na sledování.

Ale příběh byl pokaždé stejný: během 2-3 týdnů jsem zhubla několik kilogramů, v následujících týdnech jsem pak přibrala zpět. Známý jo-jo efekt, o kterém všichni mluví a který jste pravděpodobně zažili i vy.

Velkým problémem těchto diet a řešení pro hubnutí je, že nejsou navrženy tak, aby se udržely po delší dobu. Po nějaké době se vaše tělo unaví z drastického omezování jídla.V mém případě se po několika týdnech přísné diety dostavila neodolatelná chuť na jídlo. Co hůř: bylo mi špatně, bolela mě hlava, cítila jsem se slabá a upřímně řečeno, vůbec jsem se necítila šťastnější, spíš naopak.Takže ano, je možné krátkodobě zhubnout pomocí diet nebo výrobků, které nabízejí rychlé výsledky. Bohužel většina těchto výrobků je pouze krátkodobým řešením a nemusí mít nejlepší vliv na naše celkové zdraví nebo úroveň energie.

Jaký smysl má zhubnout 15 kilogramů, když jste slabí a nešťastní? Nemá to žádný smysl.Když jsem se jednoho dne svěřovala se svou frustrací kamarádce, kterou jsem potkala na hodině jógy, dozvěděla jsem se něco velmi zvláštního.Něco, co se ukázalo jako trik, který zlepšil můj zdravotní stav a mohl by velmi dobře zlepšit i ten váš. Pokud vám to, co vám teď řeknu, připadá zvláštní, věřte, že je to zcela normální. Zjistila jsem, že téměř všechny mé zdravotní problémy souvisely s tímto přehlíženým orgánem.

image

Jedna kamarádka, která se věnuje józe, mi vysvětlila, že donedávna byla také neustále unavená a vyčerpaná a cítila se obézní. Zeptala jsem se jí: „Jak jsi se dostala z tohoto začarovaného kruhu“?

Odpověděla mi: „Šla jsem k odborníkovi na výživu. Řekla mi, že všechny tyto problémy – nadváha, únava, špatná nálada, suchá pleť – jsou často způsobeny přetíženými játry. Je to málo známý problém, který postihuje každého čtvrtého Evropana!** “Když to řekla, zvedla jsem obočí.„Vím, že je to divné, ale když pochopíš, jak fungují játra, pochopíš, proč se všechny tyhle problémy dějí ve stejnou dobu. Játra jsou jedním z nejdůležitějších orgánů v našem těle a mají více než 500 funkcí“.Když jsou schopna fungovat tak, jak mají, odstraňují z těla toxiny, přispívají k normálnímu trávení, regulují aminokyseliny, zpracovávají glukózu a mnoho dalšího.Pokud jsou však v důsledku našeho nezdravého životního stylu přetížené toxiny, nedokážou tělo správně čistit a nedokážou zpracovávat živiny a tuky, což může výrazně zpomalit náš metabolismus a případně vést k vážnějším zdravotním problémům. Játra nebolí, takže nemusíme vědět, že máme problém, ale můžeme si všimnout únavy, nadváhy (zejména v oblasti břicha), problematické pleti, zvýšené hladiny cholesterolu a triglyceridů a problémů s hubnutím. Nikdy předtím jsem neslyšela o „přepracovaných játrech“. Nechápala jsem, jak může mít takový orgán tak významný vliv na náš každodenní život. Ale protože jsem se chtěla dozvědět víc, zeptala jsem se jí, jak svůj problém vyřešila.„Jaká jsou játra?“ Přesně tuto otázku jsem položila výživovému poradci. Řekla mi, že klíčem k podpoře funkce jater a zajištění jejich správného fungování je pomoc s detoxikací.Účinným způsobem, jak toho dosáhnout, je přírodní složka zvaná ostropestřec mariánský. Bylo prokázáno, že silibin, hlavní účinná látka v extraktu z ostropestřce mariánského, podporuje zdraví jater a detoxikuje je tím, že odstraňuje toxiny. Tím však jeho síla nekončí.Pomáhá je také opravovat a chránit před poškozením tím, že stimuluje syntézu bílkovin potřebných pro správnou funkci buněk a posiluje stěny jaterních buněk, aby zabránil vnikání toxinů.K podpoře jater přispívají i další přírodní extrakty a některé vitaminy: artyčok, pampeliška, zázvor atd.

Vysvětlila, jak se jí podařilo podpořit funkci jater dvěma produkty na přírodní bázi, které jí doporučil její výživový poradce.

image

„Chceš říct, že pomocí těchto ingrediencí mohu vyřešit všechny své problémy“? zeptal jsem se skepticky. „No, tak jednoduché to není,“ řekla .„Mohla bys – ale se zanedbatelnými výsledky“.

Jde o to, že tyto složky, ačkoli jsou velmi prospěšné, se nemusí snadno vstřebávat do těla. Vezměme si například křídlatku skvrnitou. Ve své rostlinné formě má ostropestřec mariánský špatnou biologickou dostupnost, což znamená, že ho tělo nedokáže dobře využít, takže jeho účinky jsou sotva znatelné.“

„Jak tedy mohu využít všech výhod této složky?“ „Můj výživový poradce mi doporučil tyto skvělé produkty“: Hepafar forte a Hepafar Liver Cleanse tea!

Hepafar forte je určen k co nejúčinnější detoxikaci jater. Obsahuje revoluční patentovanou formu ostropestřce mariánského (silibin), která je uzavřena ve fosfolipidech. V této formě jej játra dokáží využít až 10*x efektivněji, což znamená, že má 10*x silnější detoxikační účinky! A to jen kvůli křídlatce skvrnité a její pokročilé fosfolipidové formě. Díky přídavku extraktu z černého pepře a jeho 95% obsahu piperinu se vstřebávání ostatních rostlinných extraktů zvyšuje až o 30* %.

Čaj Hepafar Liver Cleanse je lahodná bylinná směs s pampeliškou. Podporuje detoxikaci, podporuje metabolismus a urychluje spalování tuků! Tyto dva produkty užívám každý den již 3 měsíce a nikdy jsem tak rychle nespalovala tuky a necítila se tak dobře. Mé trávení a pleť jsou mnohem lepší. Zkrátka mám pocit, že mám zdravější a zdatnější tělo. A jak vidíte, má to velký vliv i na mou náladu!"

Když mi to řekla, chtěla jsem vědět víc. Vím, že moje kamarádka na sobě tvrdě pracovala, než se dostala do špičkové formy, a pokud to fungovalo u ní, možná by to mohlo fungovat i u mě.Podívala jsem se na webové stránky společnosti Sensilab, která vyrábí řadu produktů Hepafar, a viděla jsem, že mají vynikající recenze a několik milionů spokojených zákazníků.Rozhodně to nebylo poprvé, co jsem tento typ výrobku vyzkoušela, ale ze zvědavosti jsem se rozhodla dát mu přesto šanci. Vzhledem k tomu, že na výrobky byla poskytována 100% záruka spokojenosti, říkal jsem si: pokud nebudou fungovat, v nejhorším případě dostanu peníze zpět. Kamarádka mi řekla, že pro dosažení nejlepších výsledků se doporučuje užívat produkty Hepafar po dobu tří měsíců. Vybrala jsem si variantu předplatného, která nabízí pravidelné dodávání Hepafaru forte a čaje Hepafar Liver Cleanse s dodatečnou slevou. Produkty jsem obdržela již několik dní po objednání.


Začala jsem tím, že jsem každý den vypila jeden šálek čaje Hepafar a dvakrát denně užívala 1 kapsli Hepafar forte. Musím říct, že výsledky byly překvapivé, a to v pozitivním slova smyslu! 

Mohu s jistotou říci, že díky tomuto přípravku jsem znovu našla svůj život.

image

Jaký je můj názor na tyto produkty? Abych byla upřímný: v prvních dnech se nic zvláštního nestalo. Nezaznamenala jsem žádné zvláštní účinky. Ale po týdnu jsem si začala všímat skutečných rozdílů.Především jsem si všimla že mám mnohem více energie než obvykle. Dokonce i bez kávy jsem nebyla tak unavený jako obvykle a moje produktivita v práci se zvýšila. Samozřejmě, že někdy jsem stále unavená, zejména když se dostatečně nevyspím.

Ale po používání těchto dvou produktů bych řekla, že mám nyní po většinu času více energie. Další věc, které jsem si všimla, je, že se mi výrazně zlepšilo trávení.Jak jsem se začala celkově cítit lépe, bylo také mnohem snazší jíst zdravá a vyvážená jídla téměř každý den.Po několika měsících, aniž bych si to uvědomovala, jsem zhubla spoustu kilogramů, zejména v oblasti mé hlavní problémové partie - břicha. Také jsem si všimla, že moje pleť vypadá lépe, a to díky zdravějšímu životnímu stylu a nově nalezené motivaci.Stručně řečeno, mohu objektivně říci, že mi tyto dva přírodní produkty velmi pomohly, protože od té doby, co je používám každé ráno, mám pocit, že mám zpět svůj život.Nechápejte mě špatně: nejedná se o zázračný přípravek, protože trvá nějakou dobu, než začne fungovat. Ale pokud se potýkáte s nadváhou a nedostatkem energie, očista a podpora jater pomocí produktů Hepafar může znamenat velký rozdíl!Možná to zní hloupě, ale někdy může malý zvyk znamenat velký rozdíl v tom, jak se cítíme a jak žijeme. To se stalo v mém případě a doufám, že se to stane i ve vašem.S pozdravem,Petra*Účinky používání výrobku se mohou u jednotlivých osob lišit a mohou se lišit od účinků popsaných na webových stránkách. Naše výrobky nejsou určeny k prevenci nebo léčbě jakéhokoli onemocnění nebo závažného stavu.**Zdroj: Mitra, Souveek et al. "Epidemiologie nealkoholických a alkoholických ztukovatělých jaterních onemocnění". Translational gastroenterology and hepatology vol. 5 16. 5. 4. 2020, doi:10.21037/tgh.2019.09.08.Produkty pro vás

JÁTRA
-52%
Speciální cena 937 Kč Běžná cena 1 952 Kč
Zobrazit produkt
Játra
-58%
Speciální cena 163 Kč Běžná cena 390 Kč
Zobrazit produkt