Sandra dosahuje svých cílů s produkty Sensilab

Sandra je milující porodní asistentka a bývalá lékárnice. Posledních 20 let žije s postižením, které jí ztěžuje cvičení.

Ačkoli byla v minulosti aktivní, posledních několik let se potýkala s přibývajícími kilogramy a rozhodla se, že je čas jednat. Přečtěte si, jak jí naše produkty pomohly dosáhnout jejích cílů!

image

„Neměla jsem odvahu obléknout si plavky.“

Sandřin původní cíl byl zhubnout 7 kg: „Před 16 lety jsem vážila 42 kg. V minulosti moje váha hodně kolísala. Zhubla jsem a pak zase přibrala. Při váze 65 kg jsem chtěl vážit 58 kg.“

Přibývání na váze mělo negativní dopad na její sebevědomí: „Celé mé tělo se změnilo. Už jsem se neodvážila nosit plavky.“

VĚDĚLI JSTE, ŽE.....?

Existuje mnoho přírodních řešení, která vám v kombinaci se zdravým životním stylem pomohou urychlit spalování tuků. Patří mezi ně kofein, zelený čaj, polyfenoly (jablka, hrušky, kurkuma, špenát atd.) a probiotika. Velmi užitečné mohou být také doplňky stravy založené na přírodních složkách!1

„Po 1* měsíci jsem začala nosit o číslo menší kalhoty.“

„Když jsem si přečetla o účincích vašich výrobků na hubnutí, řekla jsem si, proč to nezkusit?“

Sandra použila náš Fat Out! Thermo Burn, NightBurn XXL, KiloVia a Metabolism Boost. Poprvé si je objednala loni v listopadu.

„Po 1* měsíci jsem žačala nosit o číslo menší kalhoty.“

Z velikosti 44 na velikost 38

Sandra říká, že pocítila pocit lehkosti a že jí zmizel tuk z břicha, což jí dodalo sebevědomí. Z velikosti 44 se dostala na velikost 38*!

image

Ačkoli Sandra ještě nedosáhla svého cíle, je se svými pokroky spokojená: „S úbytkem váhy jsem spokojená, ale ráda bych ještě pár kilo shodila“.

Konečné hodnocení? „Snadné použití, produkty mám blízko na očích, abych si je vzala před a po jídle. Jeho používání změnilo můj způsob myšlení.“

2 prémiové produkty pro 24hodinové hubnutí

Sandra také použila dva z našich bestsellerů na spalování tuků: Fat Out! Thermo BurnNightBurn XXL.

  • Kapsle Fat Out! Thermo Burn obsahuje vysoce kvalitní L-karnitin a pomáhá urychlit spalování tuků, snižuje chuť na jídlo a zvyšuje hladinu energie.
  • Sklenice NightBurn XXL před spaním pomůže urychlit noční spalování tuků, snížit večerní návaly hladu a zlepšit spánek.

Přidejte se k Sandře a dalším spokojeným zákazníkům Sensilab a získejte tyto produkty ve speciální nabídce!

*Účinky používání výrobku se mohou u jednotlivých osob lišit a mohou se lišit od účinků popsaných na webových stránkách. Naše výrobky nejsou určeny k prevenci nebo léčbě jakýchkoli onemocnění nebo závažných stavů.

ZDROJE:

1 MediLexicon International. (n.d.). Přírodní spalovače tuků: Potraviny, doplňky stravy a další. Medical News Today. Získáno 1. srpna 2022 z https://www.medicalnewstoday.com/articles/324200.

Produkty pro vás