Barbara a Ivan: „Poté, co jsme se zbavili bolesti kloubů, si můžeme užívat čas s rodinou místo toho, abychom ji zatěžovali.“

Sedmašedesátiletý Ivan pracoval celý život ve stavebnictví, takže mu bolesti kloubů nebyly cizí. Před dvěma lety se však jeho bolesti zhoršily natolik, že měl potíže i s těmi nejmenšími úkoly. Pak jeho 62letá manželka Barbara objevila tento kloubní doplněk, který mu pomohl se bolesti zcela zbavit.

Zrovna nedávno začala Barbara pociťovat bolesti v koleni. Ale díky stejnému kloubnímu doplňku se její koleno rychle zlepšilo a mohla opět pracovat na zahradě a hrát si s vnoučaty. Poslala nám děkovný dopis: „Díky tomuto doplňku můžeme pokračovat v našich milovaných každodenních procházkách a trávit kvalitní čas s rodinou. Děkujeme, že jste nám dodali novou chuť do života!“

Recenze Barbary a Ivana

„Najednou nemohl dělat nic z toho, co dělal dřív.“

„Můj manžel Ivan se v průběhu let potýkal s mírnými bolestmi kloubů kvůli fyzicky náročné práci ve stavebnictví. Před dvěma lety se však jeho problémy s klouby výrazně zhoršily. Už se ke mně nemohl připojit na naší každodenní procházce a začal trávit noci na gauči, protože se mu špatně chodilo do schodů a ze schodů.

Nemohl ani opravit zatékající střechu, zastřihnout živý plot nebo posekat trávník. Náš syn byl naštěstí připraven vždy přiložit ruku k dílu, ale viděla jsem, jak Ivana bolí, že to nedokáže udělat sám.“

„Doma se začínal cítit jako ve vězení.“

„V následujících měsících byl Ivan stále nevrlejší, protože měl pocit, že ho bolesti kloubů poutají k domu. Bylo to tak zlé, že dokonce souhlasil s návštěvou lékaře, které se vždy snažil vyhnout.

Lékař mu bohužel doporučil pouze lehká pohybová cvičení, která už prováděl, a předepsal mu léky proti bolesti.“

„O tomto doplňku pro klouby jsem slyšela v rádiu.“

„Jednoho dne jsem v rádiu zaslechla reklamu. Byla to reklama na doplněk stravy s názvem ArthroFar, který údajně dokáže zmírnit bolesti kloubů a zlepšit pohyblivost. Uváděli skutečné příběhy lidí, kteří dosáhli vynikajících výsledků poté, co jej začali užívat – od slavných sportovců po pacienty s artritidou a lidí našeho věku.

Okamžitě jsem zavolala našemu synovi a požádala ho, aby to objednal z jejich internetového obchodu.“

„Začal se pohybovat, jako by byl o deset let mladší!“

„Poté, co Ivan začal užívat ArthroFar, se jeho stav začal rychle zlepšovat. Asi za pět dní začal opět spát v ložnici. A po měsíci se ke mně začal přidávat na každodenní procházky a dokonce mohl sekat trávník!

Bylo skvělé vidět, jak se mu rozzářila tvář. Byli jsme také rádi, že jsme se nemuseli tolik spoléhat na syna, který má plné ruce práce se svými třemi malými dětmi. Ivan se nyní odmítá tohoto doplňku vzdát a užívá ho dodnes!“

„Když mě začalo bolet koleno, věděla jsem přesně, co mám dělat.“

„Před třemi měsíci mě začalo bolet levé koleno, zejména při práci na zahradě a před deštěm. Věděla jsem, že osteoartróza se vyskytuje v rodině z matčiny strany, a tak jsem začala mít docela obavy.

Okamžitě jsem začala užívat ArthroFar a doufala jsem, že mi bude fungovat stejně skvěle jako mému manželovi. Naštěstí tomu tak bylo! Po měsíci užívání moje bolesti zmizely a já jsem mohla celé hodiny vysazovat zeleninu a trhat trávu.“

„Jako bychom dostali novou chuť do života!“

„Dnes jsme s manželem neuvěřitelně čilí a můžeme si hrát s našimi nejmladšími vnoučaty – ať už je zvedáme, hrajeme si s nimi v parku nebo s nimi sedíme na zemi.

Stále chodíme denně alespoň 5 kilometrů a všechny venkovní práce děláme sami. Doufáme, že to tak vydrží co nejdéle, a proto bereme ArthroFarkaždé ráno a odpoledne. Je to opravdové požehnání. Děkujeme všem v Sensilabu.“

ArthroFar zlepšuje funkčnost kloubů o 74* %!

S přibývajícím věkem dochází ke ztrátě hustoty kostí a svalové hmoty, což může způsobit poškození a bolest kloubů. Navíc vaše tělo produkuje méně kolagenu, který je základním stavebním kamenem chrupavek, šlach a vazů v kloubech.

Není tedy divu, že v současné době pociťuje nějaký druh bolesti kloubů přibližně 70 % starších dospělých.

Přestože jsou problémy s klouby běžnou součástí stárnutí, nejsou jeho nezbytnou součástí. Užíváním ArthroFaru můžete napravit poškození a zabránit dalšímu zhoršování jednotlivých složek kloubní struktury, včetně kostí, svalů, chrupavek a pojivové tkáně.

Výsledkem je snížení kloubních potíží až o 60* %, zlepšení pohyblivosti až o 68* % a zvýšení funkčnosti až o 74* %. Díky tomu můžete zůstat aktivní ve všech fázích svého života!

*Odmítnutí odpovědnosti: Účinky produktu se mohou u jednotlivých osob lišit a mohou se lišit od účinků popsaných na webových stránkách. Naše výrobky nejsou určeny k prevenci, léčbě nebo vyléčení jakéhokoli onemocnění nebo závažné nemoci. Důležité je udržovat vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Zdroje: 

Wallace B, Singer D, Kullgren J, Kirch M, Solway E, Smith E, Hutchens L, Malani P. Arthritis and Joint Pain. University of Michigan National Poll on Healthy Aging. September 2022. Available at: https://dx.doi.org/10.7302/6410 

Produkty pro vás