Porozumění depresi a hledání úlevy s MoodLuxem

Cítíte se pod psa? MoodLux může být vaším řešením, jak si zvednout náladu, zvládnout emoční stres a účinně bojovat s únavou!

Depression

Převezměte kontrolu nad svými emocemi

Emoce jsou nedílnou součástí lidské zkušenosti. V každodenním životě se setkáváme s širokou škálou pocitů, od štěstí a lásky až po hněv a zklamání, a často o nich příliš nepřemýšlíme, pokud nejsou obzvláště intenzivní.

Občasné záchvaty smutku nebo sklíčenosti jsou zcela normální, i když tyto emoce často vnímáme jako negativní. Když se však tyto pocity začnou vyskytovat častěji a tíha frustrace, beznaděje a úzkosti se stane zdrcující, může být příliš velká na to, abychom ji unesli sami.

Intenzivní smutek může vést k psychickým i fyzickým příznakům, včetně:

 • snížené radosti z obvyklých činností,
 • přetrvávajícího smutku a vnitřní prázdnoty,
 • zvýšené podrážděnosti,
 • časté změny nálad a
 • změny spánku a stravovacích návyků.

Uvolněte své hormony štěstí

Biochemické procesy ve vašem těle řídí především vaše pozitivní emoce a pocity. Váš mozek produkuje přirozené neurotransmitery, často označované jako „hormony dobré nálady“, které hrají klíčovou roli při regulaci a posilování vaší emoční pohody.

Tyto čtyři základní hormony přispívají k pozitivním pocitům:

 1. Dopamin: často nazývaný „hormon štěstí“, úzce souvisí s odměnami, motivací a příjemnými pocity.
 2. Serotonin: známý pro své spojení se štěstím, soustředěním a klidem, reguluje také spánek, chuť k jídlu a trávení.
 3. Oxytocin: nazývaný „hormon lásky“, podporuje důvěru, empatii a vztahové vazby.
 4. Endorfiny: endorfiny se uvolňují v reakci na stres a příjemné činnosti a přispívají k celkové pohodě.

Neustálý stres, náhlé stresové situace, hormonální změny, nedostatek slunečního světla v chladných měsících a nezdravá strava mohou tyto hormony štěstí vyčerpat nebo narušit jejich produkci. 

V takových případech může vaše tělo potřebovat další podporu v podobě serotoninového posilovače, který zvýší vaši dobrou náladu a zlepší váš psychický pohled. 

Objevte světlou stránku života s MoodLux! 

MoodLux je určen k obnovení emoční rovnováhy a přirozenému zlepšení nálady. Jeho klíčové složky působí harmonicky a stimulují v mozku produkci hormonů štěstí, jako jsou serotonin, noradrenalin a dopamin, čímž zajišťují harmonickou rovnováhu. 

100% přírodní prostředek pro zlepšení nálady

Tato synergická směs aminokyselin, rostlinných výtažků, vitaminů a esenciálních minerálů zvyšuje vaši schopnost prožívat štěstí a udržovat si pozitivní náladu.

Pravidelné užívání MoodLuxu může pomoci zabránit výkyvům nálady, které mohou přerůst v klinickou depresi.

Rostoucí vlna problémů s duševním zdravím

Počet duševních poruch se alarmujícím tempem zvyšuje. Přibližně čtvrtina populace trpí špatnou náladou, například přechodnou depresí. Postižení se často potýkají s pocity smutku, melancholie, apatie, podrážděnosti, nejistoty a strachu. Rozhodování a soustředění se stávají obtížnými, což je doprovázeno pocity viny a bezcílnými myšlenkami.

Pokud přetrvávající deprese pokračuje, může se projevit fyzickými příznaky, jako je nespavost, bušení srdce, bolesti hlavy nebo tlak na hrudi. V současné době se s těžkou depresí potýká přibližně 5 % populace, přičemž výkyvy nálad postihují více než dvakrát více žen než mužů.

Proaktivní opatření proti depresi

Pokud bude současný vývoj pokračovat, může se deprese ve všech svých formách stát třetím největším celosvětovým zdravotním problémem. Proto je klíčové pochopit základní příčiny deprese a umožnit proaktivní kroky již při prvních příznacích, protože prevence je často účinnější než pozdější léčba.

Serotonin: hormon „dobré nálady“

Serotonin je neurotransmiter zodpovědný za udržování pozitivní nálady, emoční rovnováhy a celkové pohody. Zajištění optimální hladiny serotoninu je nezbytné pro spokojený a šťastný život.

Zlepšete si náladu s MoodLuxem

Jedinečná směs složek v přípravku MoodLux, včetně L-tryptofanu, spolu se základními vitaminy a minerály, jako je kyselina listová, zinek, hořčík a vitamíny B3, B6 a C, poskytuje nezbytné stavební kameny pro zvýšenou produkci serotoninu.

S MoodLuxem budete mít vždy dobrou náladu 

MoodLux je spolehlivý posilovač serotoninu, který: 

 • podporuje relaxaci a uvolnění stresu,
 • posiluje emoční rovnováhu,
 • zlepší vaši náladu,
 • zlepšuje duševní pohodu a
 • snižuje pocit únavy a vyčerpání.

Safr’Inside™ – objevte vnitřní rovnováhu

Safr'Inside™ je prémiový šafránový extrakt známý svou výjimečnou účinností. Obsahuje 10x více účinné látky Safranal než jiné šafránové extrakty, takže je 10x účinnější.

Dvě randomizované, dvojitě zaslepené, placebem kontrolované klinické studie prokázaly účinky šafránu na silné výkyvy nálad, přičemž u účastníků došlo k pozoruhodnému 15% snížení výkyvů nálad již po jednom měsíci užívání.

Jiná studie ukázala, že již po 15 dnech:

 • 77 % uživatelů se cítilo optimističtěji,
 • 69 % uživatelů zaznamenalo větší klid a
 • 75 % uživatelů zaznamenalo zlepšení emoční rovnováhy.

Posílený výkonnými složkami

MoodLux zesiluje sílu šafránu pomocí: 

 • Extrakt z rhodioly: Rhodiola rosea je známá svými adaptogenními vlastnostmi, pomáhá zvládat emoční stres, podporuje pozitivní náladu, spánek a chuť k jídlu. 
 • Extrakt z ginkga: tento známý antioxidant zlepšuje krevní oběh a příznivě působí na funkci mozku, jasné myšlení, koncentraci a paměť. 
 • Vitamíny a minerály: základní vitamíny a minerály, jako jsou vitamíny C, B1, B6, B12, niacin, kyselina listová, kyselina pantotenová a hořčík, podporují psychické funkce a snižují pocit únavy a vyčerpání. 

Je pro vás MoodLux ideální?

 MoodLux je pro vás ideální, pokud:

 • se snažíte zlepšit vaši celkovou náladu,
 • prožíváte velký smutek a sklíčenost,
 • zaznamenáte změny spánku a chuti k jídlu,
 • potýkate se s častou podrážděností a výkyvy nálad,
 • už nenacházíte radost v činnostech, které jste dříve milovali a
 • boj se zimní depresí.

Vyzkoušejte maximální účinky přírodních složek na zlepšení nálady s MoodLuxem!