Po 13 letech znovu obléknu velikost M!

Jan je vždy veselý a upovídaný 45letý Slovinec, který žije fotbalem. Dříve byl sám fotbalistou, dnes působí jako trenér 13letých. Po skončení aktivní fotbalové kariéry začal přibírat na váze a jeho „břicho opravdu narostlo." Kvůli tomu se u něj objevily bolesti v kříži, bylo pro něj obtížné se ohnout a chyběla mu fyzická kondice, aby běhal s mladými fotbalisty po hřišti.

Větší obvod břicha a nadváha jsou jen dva z mnoha následků ztučnělých jater. Problém je v tom, že ztučnělá játra nebolí, takže si mnozí neuvědomují, že jejich játra jsou přetížená nebo zanesená. „Bolí” nás ale příznaky jako jsou přibírání kilogramů v oblasti kolem břicha, neúspěšné hubnutí, nadýmání a zažívací problémy, akné, svědění kůže, únava, podrážděnost ...

Proč přibral během 13 let 30 kilogramů?

„Moje břicho se stalo mým největším problémem," říká Jan. Během 13 let přibral 30 kilo. „Dlouhá pracovní doba, někdy i 12, 13 hodin, stres, jsi doma a jíš nezdravé jídlo… to všechno vedlo k tomu, že jsem byl opravdu obrovský…" Takový životní styl způsobil, že Janova játra byla přetížená a nemohla správně fungovat při rozkládání tuků. Proto měl Jan, stejně jako mnoho jiných lidí, problémy se ztrátou přebytečných kilogramů.

„Myslel jsem, že prasknu."

Jan se rozhodl, že potřebuje změnu, a to především ze dvou důvodů. „V práci se musím často ohýbat a zvedat různé věci. Byl jsem rychle unavený. Nejvíc mi vadilo moje břicho, které bylo ohromné. Bolelo mě v kříži. Pracoval jsem i 12, 13 hodin. Druhým důvodem je fotbal, protože jsem trenérem mládeže. Ti kluci se mi mockrát smáli kvůli mojí váze. Byla to sice jen sranda, ale když o tom přemýšlíte, moc se vám nelíbí, když slyšíte: „Podívejte se na něj, na trenéra, jak je tlustý…"

Našel řešení – Hepafar forte 

Jan říká, že si na začátku žádných velkých změn ani nevšiml, dokud si nekupoval novou bundu. „Byl jsem překvapený, že byla bunda velikost M! Nemohl jsem tomu uvěřit. Nenosil jsem velikost M od té doby, co jsem přestal hrát fotbal, tedy 13 let. V té době jsem měl 70, 72 kilogramů," vysvětluje.

„Všichni se mě ptají, jak jsem to dokázal!"

Janův život se ve všech ohledech změnil k lepšímu: V zaměstnání se už tak rychle neunaví a je pro něj snazší dělat svou práci, a na tréninku s mládeží bez problémů uběhne několik koleček.

„V práci si všichni všimli té veliké změny," říká Jan. „Vlastně mě viděli, jak se postupně měním. Zpočátku si ze mě někteří dělali legraci, ale teď se mě ptají, jak se mi to podařilo. Dokonce i moje žena mě teď může snadněji obejmout," směje se Jan.

Jan Vám také doporučuje Hepafar, pokud…

„Hepafar bych doporučil každému, kdo má podobné problémy jako já, a pravděpodobně neví, že problém velkého břicha a nadměrné hmotnosti může spočívat v játrech. S Hepafarem se zbaví velikého břicha, a budou se cítit lépe a mít více energie, stejně jako já!" 

Produkty pro vás

JÁTRA
-50%
Speciální cena 479,00 Kč Běžná cena 958,00 Kč
Zobrazit produkt

Mohlo by vás zajímat