Arianna: „Vyhodila jsem velké mom fit džíny a konečně jsem se vešla do svých starých kalhot.“

Arianna je 38letá učitelka na základní škole a matka sedmileté dcery. Po rozvodu se utěšovala jídlem a přibrala několik kilogramů navíc. Za měsíc ji čekal sraz ze střední školy a chtěla se předvést v co nejlepším světle.

Arianna

„Útěchu jsem našla v jídle – upřímně řečeno, v příliš velkém množství jídla.“

„Nikdy jsem neměla nadváhu, ani jsem neměla atletickou nebo hubenou postavu. Ale když jsme se s manželem rozvedli, našla jsem útěchu v jídle – upřímně řečeno, v příliš velkém množství jídla.

Poté, co se mi rozpadlo manželství, jsem si začala dopřávat nezdravé jídlo a sladkosti víc než obvykle. Přestala jsem dávat přednost svému vzhledu, což nakonec vedlo k tomu, že jsem si začala kupovat větší kalhoty.“

„Kila se hromadila a já neměla motivaci je shodit.“

„Tehdy jsem si poprvé přiznala, že odraz, který vidím v zrcadle, není zrovna lichotivý. Necítila jsem se ve své kůži dobře, ale nedělala jsem nic pro to, aby se to zlepšilo – kila se hromadila a já neměla motivaci je shodit. Kdo by měl čas na posilovnu a zdravou stravu, když jste čerstvě rozvedená svobodná matka s prací na plný úvazek?

Loni se také konal sraz ze střední školy. Když jsem ve schránce našla pozvánku, došlo mi, že nejsem v nejlepší kondici, psychické ani fyzické. Když jsem si pozvánku znovu přečetla, zpanikařila jsem – sraz byl už za měsíc a půl! Jak bych se mohla za tak krátkou dobu dostat zpátky do formy?

„Chtěla jsem těch 40 dní využít co nejlépe a přijít štíhlá.“

„Víte, jak to na středoškolských srazech chodí – všichni se chlubí svou kariérou nebo ukazují fotky svých dětí. Je to v podstatě soutěž o to, kdo se má nejlépe, a odsuzování těch, kteří se dobře nemají. Proto jsem chtěla ten měsíc a půl využít co nejvíc k tomu, abych se ukázala štíhlá a s úsměvem na tváři.

Slíbila jsem si, že zhubnu co nejvíc. Jedinou otázkou bylo: jak? Při hledání tipů na rychlé hubnutí jsem narazila na reklamu na WaterOut XXL. Výrobek jsem si prohlédla a viděla, že jde o přírodní diuretikum určené pro rychlé a viditelné výsledky formování postavy – přesně to jsem potřebovala! Okamžitě jsem si objednala čtyři balení, abych svůj problém s váhou definitivně vyřešila.“

„Měla jsem mnohem plošší břicho a pevnější stehna a ani celulitida už nebyla tolik vidět.“

„První změnu jsem zaznamenala po prvních deseti dnech. Kotníky už jsem neměla tolik oteklé, a když jsem se podívala do zrcadla, přísahla bych, že moje břicho už není tak velké. WaterOut XXL už začal fungovat!

Po měsíci jsem nemohla uvěřit rozdílu, který jsem viděla. Cítila jsem se mnohem lehčí a pročištěnější, pokud to tak mohu říct. Měla jsem mnohem plošší břicho a pevnější stehna, a dokonce ani celulitida už nebyla tolik vidět!

Celkem jsem zhubla 5 kg a usmívala jsem se od ucha k uchu! Vyhodila jsem velké mom fit džíny a konečně se vešla do svých starých kalhot.“

„Dostala jsem spoustu komplimentů na svou postavu a cítila jsem se ve svém těle opravdu dobře.“

„Z našeho srazu jsem měla strach – byla jsem si jistá, že si všichni budou šeptat o tom, jak jsem přibrala a jak se na mně podepsal rozvod.

Ale nakonec jsem dostala spoustu komplimentů na svou postavu a cítila jsem se ve svém těle opravdu dobře. Lidé se mě dokonce ptali, jak se mi podařilo udržet si svou velikost v mých téměř 40 letech! A tak jsem se rozhodla podělit o svůj příběh.“

Ženy na náš bestseller WaterOut XXL přísahají

WaterOut XXL je přírodní diuretický nápoj s lahodnou broskvovou nebo jahodovou příchutí, určený k odstranění vody a snížení nadýmání.

87 % uživatelů je s jeho rychlými a viditelnými účinky na formování postavy spokojeno.

Arianna zhubla 5 kilogramů s pomocí WaterOut XXL s broskvovou příchutí:

  • Zvyšuje vylučování přebytečné vody až o 27* %
  • Snižuje pocit oteklých nohou až o 60* %
  • Zeštíhlující účinek 3 v 1 proti zadržování vody, nadváze a celulitidě
  • Diuretický účinek 3 v 1: podpora lymfatického, močového a krevního oběhu

Bez ohledu na to, co vám život přichystá, zachovejte si vztyčenou hlavu a ciťte se ve svém vlastním těle dobře díky WaterOut XXL.

Produkty pro vás

RYCHLÉ VÝSLEDKY
-60%
Speciální cena 785 Kč Běžná cena 1 946 Kč
Zobrazit produkt
KOMPLETNÍ ŘEŠENÍ
-69%
Speciální cena 869 Kč Běžná cena 2 810 Kč
Zobrazit produkt