Sandra: „Byla jsem tak nesvá, že jsem ani svému příteli nedovolila, aby viděl moje stehna.“

Sandra si pamatuje, že už od mládí má celulitidu na stehnech. S tím, jak rostla a stala se z ní 31 žena, dolíčky se prohlubovaly a byly viditelnější.

Sandra

„Nikdy jsem neměla nadváhu. Ale už jako teenagerka, kdy jsem nosila velikost XS, jsem měla hodně celulitidy. Moje maminka mi vždycky říkala, že je to genetické. Měla ji celý život, její sestra také, měla ji jejich maminka a pravděpodobně každá generace žen v historii naší rodiny,“ vzpomíná.

I když je celulitida mezi ženami běžná, ve skutečnosti má 80 % žen určitou míru pomerančové kůže, přesto může vážně ovlivnit ženské sebevědomí. 

„Říkali mi kuřecí stehýnko.“ 

„Vzpomínám si, jak jsem v pubertě odmítala nosit šortky na tělocvik a spolužáci si mě dobírali. Říkali mi kuřecí stehýnko, protože jsem měla hubená stehna s dolíčky.

Pokaždé jsem po tělocviku brečela na dívčích záchodech. To určitě zanechalo velké stopy na mém sebevědomí.

I poté, co jsem vyrostla, jsem naprosto nesnášela, jak vypadají moje nohy. Přes některé světlejší kalhoty byly vidět dolíčky, a když jste se mi podívali na holá stehna, mysleli jste si, že jsem o deset, ne-li dvacet let starší.“

„Byla jsem tak nesvá, že jsem ani svému příteli nedovolila, aby viděl moje stehna.“

Sandřina celulitida výrazně ovlivňovala její každodenní život, a to nejen v teplých měsících.

„Nikdy jsem nenosila šortky, šaty, bílé kalhoty ani průsvitné materiály a přes plavky jsem si vždycky oblékala přehoz.

Každé oblečení, které jsem si oblékla, jsem si pečlivě promyslela, abych měla stehna schovaná po celý rok.

Byla jsem tak nesvá, že jsem svému příteli nedovolila vidět moje stehna ještě několik měsíců poté, co jsme spolu začali chodit.“

„Prostě jsem nechápala, co dělám špatně.“

Stejně jako mnoho jiných žen hledala Sandra řešení proti pomerančové kůži.

„Moje máma byla přesvědčená, že s tím opravdu nemůžu nic dělat. Přesto jsem zkusila doslova všechno.

Všechno: od všech krémů proti celulitidě, které jsem sehnala, přes peelingy, séra, suché kartáčování, horké a studené sprchy až po zabalení do potravinové fólie. Nic nezabíralo.

A není to tak, že bych celý den ležela na gauči a jedla brambůrky – jsem poměrně aktivní a snažím se jíst zdravě. Prostě jsem nechápala, co dělám špatně.“

„Slyšela, jak o něm mnoho jejích kolegyň básní, a produkty měly skvělé recenze.“

„Pak moje kamarádka začala pracovat ve Slimmiu, a protože věděla, že moje celulitida je jednou z mých největších nejistot, doporučila mi sadu Odvodni a vyhlaď: Sbohem celulitido.

Prý slyšela, jak o něm mnoho jejích kolegyň básní, a produkty měly skvělé recenze. Tak jsem si řekla, že by nebylo na škodu vyzkoušet ještě něco jiného.“

„Během několika týdnů jsem opravdu zaznamenala výrazný rozdíl.“

Sandra užívala sadu Odvodni a vyhlaď – Sbohem, celulitido po dobu jednoho měsíce. Jeden sáček nápoje WaterOut XXL na odplavení toxinů a přebytečné vody a jednu kapsli Cellulite Attack denně na posílení elastinových a kolagenových vláken, zlepšení mikrocirkulace a redukci celulitidy.

„Tohle se nepodobalo ničemu, co jsem doteď vyzkoušela. Během několika týdnů jsem si opravdu všimla výrazného rozdílu – moje pokožka byla pevnější a méně hrudkovitá.

Okamžitě jsem si objednala další dvě balení – jedno pro sebe a jedno pro maminku na vyzkoušení.

Nyní jsme obě spokojenými zákaznicemi – každý rok před začátkem léta si objednáme několik balení a opravdu cítíme, že rozdíl je obrovský.

Možná jsme našly způsob, jak čelit naší genetice, nebo je to jen správná kombinace ingrediencí, která funguje. Ať už je to cokoli, je to to nejlepší, co jsme kdy vyzkoušely!“

Sada Odvodni a vyhlaď: Sbohem celulitido je komplexní způsob boje proti celulitidě

Dva kroky vám zajistí boj s celulitidou a jejími hlavními příčinami!

1. KROK: Vyplavte přebytečnou vodu a toxiny. To je důležité, protože nahromaděné toxiny vážou tuk a způsobují, že spodní vrstva kůže je ještě nerovnoměrnější, a zadržování vody a nadýmání mohou kůži napínat a snižovat její pevnost. 

2. KROK: Zpevněte pokožku nejsilnějším extraktem z hroznových slupek na trhu. Jedna z nejvíce zkoumaných složek proti celulitidě je bohatá na polyfenoly, které zlepšují mikrocirkulaci a vzhled pokožky. 

Produkty pro vás

RYCHLÉ VÝSLEDKY
-60%
Speciální cena 785 Kč Běžná cena 1 946 Kč
Zobrazit produkt
KOMPLETNÍ ŘEŠENÍ
-69%
Speciální cena 869 Kč Běžná cena 2 810 Kč
Zobrazit produkt