Valentina: „Myslela jsem, že budu navždy unavená a tlustá.“

Valentina je 34letá zdravotní sestra a matka čtyřletého a šestiletého chlapce. S váhou bojovala od narození prvního syna. Při její nepřetržité práci, péči o domácnost a snaze udržet krok s neposednými chlapci jí nezbýval čas (ani energie) na cvičení a zdravé stravování. A kila se stále hromadila.  

Valentina

„Bylo pro mě těžké udržet krok v práci i doma.“

Jako oddaná zdravotní sestra a milující matka si všimla, že je každý den vyčerpaná. „Byla jsem pořád tak unavená. Měla jsem pocit, že jsem se pořádně nevyspala od doby před prvním těhotenstvím. Začalo pro mě být těžké udržet krok v práci i doma.

V práci jsem žila na čtyřech až pěti šálcích kávy a sladkostech z automatu. Doma jsem jedla sendviče a večeře z mikrovlnné trouby, protože jsem byla příliš unavená na to, abych si po dlouhé směně uvařila pořádné jídlo. Chodit s dětmi na hřiště jsem považovala za dostatečný pohyb.“

Nechat si diktovat životní styl prací a rodinným životem je past, do které se chytí mnozí z nás. Je těžké provést radikální změnu, když se potýkáte s přemírou každodenních povinností.

„Když jsem měla obzvlášť těžký den, utěšovala jsem se jídlem z fast foodu nebo sáčkem chipsů. Nejhorší chutě jsem měla těsně před spaním – když jsem uložila děti a dokončila denní úkoly, odměnila jsem se něčím sladkým, slaným nebo mastným.“

Valentina pak na vlastní kůži poznala, jak vážně může nedostatek spánku ovlivnit kvalitu života člověka.

Špatný spánek vede k přibírání na váze

„Přestože jsem byla vyčerpaná a toužila jsem se pořádně vyspat, v noci jsem se stále převalovala, měla jsem plnou hlavu a tělo se nemohlo uvolnit.

Ležela jsem, byla jsem vzhůru a přemýšlela o tom, co všechno musím udělat. Cítila jsem se provinile, že jsem nic neudělala se svou váhou, která se stala zdrojem rozpaků a frustrace. Jako matka jsem se cítila neschopná. Chyběla mi motivace k práci, která mi kdysi přinášela tolik radosti. Byla jsem úzkostlivá a věděla jsem, že se opět probudím vyčerpaná.“

Několik studií potvrdilo souvislost mezi nedostatečným spánkem a přibíráním na váze. Ačkoli byste si mohli myslet, že více probdělých hodin způsobí, že vaše tělo spálí více kalorií, ve skutečnosti dojde k tomu, že se metabolismus vypne a šetří energií a zadržuje tuk a každou přijatou kalorii.

„Kdybych to někde četla, nikdy bych tomu nevěřila.“

Řešení Valentinina problému přišlo z překvapivého zdroje.

„Stěžovala jsem si kamarádce v práci a ona byla asi první člověk, který mě opravdu pochopil. Její život byl podobný tomu mému, a přesto to všechno nějak zvládala.

Doporučila mi doplněk stravy s názvem NightBurn XXL s tím, že ho užívá už léta a že jí pomohl lépe spát a zhubnout.

Kdybych to někde četla, nikdy bych tomu nevěřila, ale protože mi to doporučila kamarádka, rozhodla jsem se to zkusit.“

„Cítila jsem, že je skvělý, protože jsem neudělala žádné jiné změny.“

„Kamarádka užívala nápoj NightBurn XXL, ale zjistila jsem, že jsou k dispozici i kapsle, a protože mám ráda něco praktičtějšího, objednala jsem si je.

Po týdnu jsem si všimla, že rychleji usínám. Už několik dní jsem neměla večer chuť na svačinu. To mi stačilo k tomu, abych pokračovala.

Po dobrém měsíci jsem si všimla, že jsou mi volnější kalhoty. Stoupla jsem si na váhu a zjistila, že jsem zhubla 2 kg. Připadalo mi to jako obrovský úspěch, protože jsem vlastně žádné jiné změny neudělala.

Kapsle NightBurn XXL užívám již čtyři měsíce a hodlám v tom pokračovat. Zhubla jsem už 8 kilo, lépe spím a tolik energie jsem neměla skoro deset let!

Myslela jsem, že budu unavená a tlustá už navždy. Z této propasti, která se stala mým životem, jsem opravdu neviděla cestu ven. A teď vypadám a cítím se lépe než před lety!“

NightBurn XXL je naším nejvyhledávanějším produktem

NightBurn XXL, který je k dispozici ve formě nápoje (v několika příchutích) nebo v kapslích, je již několik let naším nejprodávanějším produktem. Není divu, protože na něj přísahá 400 000 zákazníků.

Valentina užívala kapsle NightBurn XXL, které pomáhají zvýšit hubnutí tím, že: 

  • zvyšují spalování tuků během odpočinku; 
  • zabraňují chutím na jídlo v pozdních nočních hodinách;
  • urychlují metabolismus;
  • pomáhají regulovat hormony spánku a hladu a
  • zlepšují spánek a snížují únavu.

Produkty pro vás

RYCHLÉ VÝSLEDKY
-60%
Speciální cena 785 Kč Běžná cena 1 946 Kč
Zobrazit produkt

Mohlo by vás zajímat