Katie: „Byla jsem ta holka, která mohla sníst cokoli a nepřibrala ani gram. Pak se ze dne na den všechno změnilo.“

Katie byla vždycky štíhlá, protože byla vysoká, aktivní a měla rychlý metabolismus. Ale poté, co v 25 letech začala pracovat v kanceláři, se její metabolismus zpomalil a ona začala postupně přibírat na váze. Když jí bylo 32 let, vážila tolik, co nikdy předtím.

Nyní je na cestě ke zhubnutí všech kil navíc, které nabrala: „Nikdy jsem si nemyslela, že by můj metabolismus mohl být znovu tolik rychlý jako ve dvaceti. Tento produkt byl přesně to, co jsem potřebovala.“

Katie

„Mohla jsem jíst cokoli a nepřibrala jsem ani gram.“

„Nikdy jsem si nemyslela, že by se mi to mohlo stát. Vždycky jsem byla ta holka, která mohla jíst cokoli a nikdy nepřibrala ani gram. Kdysi jsem to ani nepovažovala za požehnání, protože jsem si přála mít větší košíček podprsenky.

Později jsem se s tím smířila. Koneckonců, co jsem s tím mohla dělat? Byla jsem vysoká, milovala jsem sport a měla jsem neuvěřitelně rychlý metabolismus. Ale po pětadvacátem roce života se to začalo pomalu měnit.“

„Ve 32 letech jsem už nebyla hubená Katie.“

„Po promoci jsem nastoupila do práce v kanceláři a tehdy jsem začala přibírat. Nejdřív jsem byla ráda, že mám křivky, které jsem si vždycky přála. Ale tím to bohužel neskončilo.

Každý rok jsem přibrala 2 až 3 kila. Ve 32 letech jsem měla o 10 kilo víc a cítila jsem se ve svém těle velmi nepříjemně. Když jsem nosila šortky, třásla se mi stehna a začala jsem přibírat tuk na těch nejnáhodnějších místech, například na zádech a nad koleny.

„Všechno jsem dělala správně – tak co se pokazilo?“

„Nechápala jsem, co dělám špatně. Moje stravovací návyky se nezměnily a stále jsem byla poměrně aktivní. Každý den jsem jezdila do práce na kole, každý druhý víkend jsem chodila na pěší túry a jednou týdně jsem navštěvovala hodiny aerobiku.

Takže když jsem nezměnila svůj jídelníček a jsem stále aktivní, musí to být mým... metabolismem?“

„Nechtěla jsem ve 40 letech vážit 80 kilo.“

„Uvědomila jsem si, že pokud budu i nadále přibírat tímto tempem, dosáhnu ve 40 letech 80 kilogramů.  Rozhodla jsem se tedy přečíst si něco o metabolismu a narazila jsem na článek na internetu, který dokonale vysvětloval vše, co se mi v posledních deseti letech dělo.“

„Žádná túra nemůže zvrátit škody způsobené prací v kanceláři.“

„V článku se vysvětluje, že dlouhé sezení za stolem zpomaluje metabolismus a omezuje schopnost spalování tuků. Po několika letech dlouhodobého sezení si vytvoříte tzv. „rezistenci na cvičení“, což znamená, že se vaše tělo stane odolným vůči účinkům fyzického cvičení.

Občasná túra by mi tedy můj kouzelný metabolismus nevrátila. Potřebovala jsem něco jiného, co by ho probudilo.“

„Vyzkoušet FatBurn XXL byl dobrý nápad. Vlastně nejlepší.“

„Článek končil srovnáním produktů, které by mohly pomoci lidem, kteří přibrali po nástupu do zaměstnání v kanceláři. Jejich nejlepší volbou byl FatBurn XXL od Slimmia a já jsem ho chtěla vyzkoušet. Ukázalo se, že to bylo jedno z mých nejlepších rozhodnutí. Už jsem nepotřebovala nic jiného!“

„Můj kouzelný metabolismus je zpět!“

„V následujících dnech jsem pokračovala ve všech činnostech jako obvykle. Stejně jsem jedla, jezdila do práce na kole a navštěvovala moje lekce aerobiku. Ale něco se změnilo. Měla jsem více energie a na konci týdne mi váha ukázala o kilo méně!

Po 20 dnech byly moje kalhoty volnější a musela jsem začít používat pásek. Měla jsem o tři kila méně! Zdálo se, že můj metabolismus je opět v pořádku. Ale co je nejdůležitější, začala jsem se opět cítit jako své staré, lehčí já.“

FatBurn XXL vám pomůže spálit o 24* % více tuku, zatímco sedíte za stolem!

FatBurn XXL je ideální pro lidi jako Katie, kteří chtějí podpořit svůj metabolismus a spalovat tuky, i když většinu dne sedí za stolem.

Jak FatBurn XXL funguje:

Zvýšené spalování tuků: díky L-karnitinu a yerba maté spálíte během dne více kalorií – i když pracujete nebo odpočíváte!

Stimulace metabolismu: guarana podporuje metabolismus, zatímco akáciová guma dodává vlákninu, která pomáhá vašim střevním bakteriím prospívat.

Posílení tréninku: díky guaraně, yerba maté a vitamínu B6 snáze dokončíte trénink a potlačíte účinky dlouhodobého sezení.

Podpora regenerace: FatBurn XXL vám také pomůže rychleji se regenerovat, což je ideální pro ty, kteří si všimli, že jejich regenerace trvá rok od roku déle.

Využijte speciální nabídku dříve, než se vyprodá. 

Produkty pro vás

RYCHLÉ VÝSLEDKY
-60%
Speciální cena 785 Kč Běžná cena 1 946 Kč
Zobrazit produkt
KOMPLETNÍ ŘEŠENÍ
-69%
Speciální cena 869 Kč Běžná cena 2 810 Kč
Zobrazit produkt