Kickstart DETOX

Doplněk stravy Detoxikujte, očistěte a připravte své tělo na hubnutí za pouhých 10 dní!

-22%

Kickstart DETOX

Výhody použití:

  • Detoxikuje celé tělo
  • Připravuje tělo pro snadnější hubnutí
  • Snižuje zadržování přebytečné vody v těle
  • Vylučuje toxiny z těla


 

Availability: Skladem

367,00 Kč

288,00 Kč

Vyberte svůj balíček
100% záruka spokojenosti
Nabízíme Vám záruku spokojenosti jednoho měsíce na všechny produkty společnosti Sensilab. Pokud z jakéhokoli důvodu produkt nefunguje, můžete nám ho zaslat zpátky a my Vám vrátíme peníze.
Doprava zdarma nad 1000 Kč
U objednávek v hodnotě nad 1000 Kč je doprava zdarma.
Zboží bude doručeno společností Česká pošta nebo GLS během 2 až 4 pracovních dnů.
Možnosti platby:

Proč je detox tak důležitý?

Detox je velmi důležitý pro zdraví a správné fungování celého těla a také před tím, než začneme hubnout. Proč? Protože pomáhá dosáhnout lepších výsledků! Až když očistíme tělo od toxinů a škodlivých látek, bude naše dieta mnohem efektivnější!

Hubnutí je s detoxem mnohem snazší

Když se rozhodneme zhubnout, často myslíme jen na hubnutí a linii, kterou chceme dosáhnout. Ale zapomínáme na nejdůležitější věc, a to je příprava těla na samotné hubnutí. Konkrétně, pokud začneme hubnout s tělem plným toxinů, je velmi pravděpodobné, že úbytek hmotnosti nebude tak úspěšný, jak očekáváme.

Proto je velmi důležité nejprve detoxikovat tělo a očistit ho od všech škodlivých látek. Tímto způsobem zhubneme snadněji, rychleji a s mnohem větší energií!

Jak dobře detoxikovat?

Pro efektivní detox je nutné zahrnout celé těle. Proto jsme vyvinuli Kickstart Detox! Ten tělo očisťuje a detoxikuje a připravuje na hubnutí za pouhých 10 dní! Kickstart Detox působí v 5 hlavních částech těla, které jsou důležité pro detoxikaci:

  • játra
  • střeva
  • kůže
  • krev
  • lymfatický systém

Kickstart Detox obsahuje 100% přírodní ingredience

Kickstart Detox obsahuje 100% přírodní ingredience, které vylučují toxiny z těla, čímž ovlivňují zdraví celého organismu a urychlují proces hubnutí.

Kurkuma
Játra jsou nejdůležitějším orgánem při detoxikaci. Kurkuma zlepšuje jejich funkci a obsahuje také kurkuminovou složku, která blokuje enzymy odpovědné za ukládání tuku v těle. Kurkumin navíc urychluje metabolismus, a tím i trávení, které spotřebovává kalorie rychleji a odbourává tuk.

Černý pepř
Černý pepř v kombinaci s kurkumou zvyšuje její působení. Kurkuma se lépe vstřebává a její účinky na čištění těla a odbourávání tuků se zdvojnásobí.

Svízel
Tato bylina působí jako tonikum pro čištění těla, protože odstraňuje všechny toxiny. Účinně působí na lymfatický systém a pomáhá eliminovat toxiny a bakterie přítomné v lymfatických žlázách.

Právenka latnatá (Andrographis paniculata)
Právenka obsahuje účinné látky, které zlepšují funkci jater, konkrétně se podílejí na činnosti jaterních enzymů, které rozkládají toxiny, čímž čistí játra a celé tělo. Tuk se také rozkládá v játrech, takže je důležité odstranit z jater všechny toxiny, aby mohly správně rozkládat tuk v těle a pomoci lépe zhubnout.

Řasy wakame
Mořské řasy obsahující aktivní složky, které mají účinek na aktivitu enzymů pankreatické lipázy. Lipáza je trávicí enzym, který se vyskytuje ve slinivce břišní a je velmi důležitý při rozkladu tuků z potravy.

Návod k použití: Doporučuje se užít 1 kapsli 2krát denně se sklenicí vody po jídle.

Složení: Výtažek z listů svízelu (Galium aparine), rostlinný extrakt právenky látnaté s 20% andrografolidem 300 mg, extrakt z hlíz kurkumy (Curcuma longa) s 95% kurcuminoidů, listy řas Wakame (Undaria pinnatifida) s 10% fucoxanthinu, extrakt z černého pepře (Piper nigrum) s 10-15% piperinem, protispékavé činidlo: stearát hořečnatý rostlinného původu, kapsle: hydroxypropylmethylcelulóza

Upozornění: Pokud jste přecitlivělí nebo alergičtí na některou ze složek tohoto přípravku nebo pokud užíváte léky, poraďte se před použitím tohoto přípravku se svým lékařem. Tento přípravek není vhodný pro těhotné a kojící ženy.

Důležité upozornění:Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Rozmanitá, vyvážená strava a zdravý životní styl jsou důležité.

Skladování: Uchovávejte mimo dosah dětí! Skladujte v dobře uzavřených nádobách na suchém místě při teplotách do 25 ° C.

Kickstart DETOX