-69%

*Účinky produktu se mohou u jednotlivců lišit a mohou se lišit od účinků popsaných na webových stránkách.

DÁREK ZDARMA!

Získejte nejlepší tipy pro zdraví, výživu a lahodné recepty v jedné praktické e-knize!

Přirozené bělení zubů doma

TeethTox sada na bělení zubů + 3x bělící gel

Získat 30denní zásoby

Přírodní ingredience pro přirozeně bílé zuby! Objevte naše nové a vylepšené složení gelu na bělení zubů, které bělí, posiluje, opravuje, chrání a zklidňuje vaše zuby!

  • Až o 54,5* % silnější bělící účinek

  • Až o 3* odstíny bělejší zuby po jediném použití

  • Jemné, bezpečné, ale účinné bělení zubů

  • S vápníkem, vitamínem E a aloe vera

  • Zklidňuje a chrání zuby a dásně

  • BEZ peroxidu

  • Klinicky testováno a vědecky prokázáno!

  • Vyvinuto a zdokonaleno v EU

  • Zaručujeme, že si výrobek zamilujete, nebo vám vrátíme peníze

  • Více než 15 let zkušeností s vývojem a výrobou doplňků stravy

Sensilab má více než 3 000 000 spokojených zákazníků v celé EU

Contents: 1x TeethTox sada na bělení zubů + 3x bělící gel 30 mls/30 dní

Dostačující pro 30 dní

-69% sleva
Speciální cena 849 Kč Běžná cena 2 699 Kč
Loading...
Na skladě
SKU
903022
4.60 9

Jak to funguje?

Lidé po celé Evropě milují TeethTox!

Pro zářivější úsměv!

Zaručujeme, že TeethTox bude fungovat 100% při každém použití. Produkt bezpečný pro zubní sklovinu vám poskytne lepší výsledky než kdykoli předtím


Bez peroxidu!

Účinně bělí zuby od potravin, vína, kávy, čaje a cigaret.

Proces bělení funguje bezbolestně a bez citlivosti zubů.


Vyvinuto, testováno a zdokonaleno v EU.

VĚDA SPOJENÁ S TÍM NEJLEPŠÍM Z PŘÍRODY

Při každém použití bude váš úsměv jasnější a zářivější. Protože je založen na přípravku bez peroxidu, je bezpečné jej používat denně až po dobu 6 dnů. Poté je vaše léčba ukončena. Znovu jej můžete aplikovat po 1 týdnu od posledního dne použití.

Nejen, že zkrášlí váš úsměv, ale také se postará o vaši zubní sklovinu a dásně. Náš magický gel obsahuje přírodní extrakty z aloe vera a heřmánku.

GARANTUJEME, ŽE TEETHTOX BUDE FUNGOVAT 100% PŘI KAŽDÉM POUŽITÍ

Složení naší unikátní receptury, které je bezpečné pro zubní sklovinu, zaručí lepší výsledky než kdykoliv předtím.

Jedná se o jednorázovou investici do nejlepšího produktu na bělení zubů na trhu. Už nikdy nenavštěvujte zubaře, aby vám bělil zuby. Připojte se k našim spokojeným zákazníkům, kteří nyní přešli na TEETHTOX! O našem produktu jsme tak silně přesvědčeni, že nabízíme 100% záruku vrácení peněz.

ZÍSKEJTE TEN ZÁŘIVÝ ÚSMĚV Z POHODLÍ VAŠEHO DOMOVA

Chceme, abyste si užili každé ošetření, takže jsme navrhli bělicí soupravu tak jednoduchou, že ji můžete používat doma při vaření, nanášení make-upu před prací nebo při sledování televize večer.

Používejte s TeethTox LED světlem

Sada obsahuje 3 bělící gely, LED lampu a 2 nástavce na ústa - takže se o ni můžete dokonce podělit se svou drahou polovičkou! Používání je také super jednoduché - zde je postup:

Po dobu 1 měsíce používání doporučujeme dodržovat pravidlo 6-7-6-7. Produkty používejte jednou denně po dobu 6 po sobě jdoucích dnů. Pak si dejte 7denní přestávku - poté můžete postup opakovat. Výsledky můžou trvat od 2 týdnů do 3 měsíců, v závislosti na vaší stravě.

JAK UŽÍVAT

Doporučená denní dávka je 2.5 ml.

2.5 ml

jednou denně

SLOŽENÍ

NÁVOD K POUŽITÍ

Pomocí stříkačky naneste 2,5 ml gelu na vnitřní povrch formy, která přichází do styku se zuby. Jemně zkousněte ústní formu a stiskněte tlačítko start. Nechte působit po dobu 10 minut. Vypláchněte ústa a formu teplou vodou. Opakujte jednou denně po dobu 6 po sobě jdoucích dnů. Následně se doporučuje přestat používat sadu po dobu 7 dnů. Poté v případě potřeby pokračujte v užívání dalších 6 dní, poté si znovu dejte 7denní pauzu. Když dosáhnete požadovaného výsledku, přestaňte s používáním a podle potřeby opakujte.

VAROVÁNÍ

Výrobek není vhodný pro děti do 12 let, těhotné ženy, osoby s vážnými problémy s dásněmi a osoby, které nedávno podstoupili orální operaci. Produkt je určen pouze pro zuby. Nepolykejte gel. Zabraňte kontaktu s očima a pokožkou. Pokud dojde ke kontaktu očí a pokožky s gelem, ihned opláchněte vodou. Pokud dojde k podráždění, okamžitě přestaňte výrobek používat a poraďte se se svým zubním lékařem. Gel používejte maximálně 12 po sobě jdoucích dní.

OBSAH BALENÍ 

1 LED světlo, 2 nástavce na ústa, 3x10 ml bělícího gelu

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY A ODPOVĚDI

Je Sada na bělení zubů bezpečná?

Ano. Je vysoce účinná, ale zároveň šetrná k zubům a dásním. Ve srovnání s běžnými gely pro bělení zubů, které obsahují peroxid, naše TeethTox receptura byla vyvinuta, aby nedošlo ke zvýšení citlivosti zubů.

Máte-li však jakékoli pochybnosti, kontaktujte svého zubaře.

Jak často můžu aplikovat TeethTox sadu na bělení zubů?

Nejlepších výsledků dosáhnete po 6 dnech používání. Pro maximální výsledek bělení doporučujeme každodenní použití. Zastavte, jakmile dosáhnete požadovaného výsledku, a podle potřeby opakujte.

Jak dlouho výsledky vydrží?

Výsledky vydrží v rozmezí mezi 2 týdny a 3 měsíci v závislosti na vaší stravě nebo komzumaci tmavých jídel, alkoholických nápojů a kávy. Pro udržení výsledků doporučujeme používat každé 2 týdny.

Co obsahuje TeethTox Bělící gel?

GLYCERIN, PEG-400, AQUA, PHTHALIMIDOPEROXYCAPROIC ACID, SODIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP CROSSPOLYMER, MICA, MENTHA ARVENSIS LEAF OIL, TITANIUM DIOXIDE, SODIUM SACCHARIN, PVM/MA COPOLYMER, CALCIUM GLUCONATE, POLYSORBATE 20, C12-15 PARETH-5, ALOE BARBADENSIS LEAF POWDER, TOCOPHERYL ACETATE, SODIUM HYDROXIDE​.

Jak se produkt užívá?

Pomocí stříkačky naneste 2,5 ml gelu na vnitřní povrch formy, která přichází do styku se zuby. Jemně zkousněte ústní formu a stiskněte tlačítko start. Nechte působit po dobu 10 minut. Vypláchněte ústa a formu teplou vodou. Opakujte jednou denně po dobu 6 po sobě jdoucích dnů.

Pro koho je produkt a jak s ním bezpečně zacházet?

Výrobek není vhodný pro děti do 12 let, těhotné ženy, osoby s vážnými problémy s dásněmi a osoby, které nedávno podstoupily orální operaci. Produkt je určen pouze pro zuby. Nepolykejte gel. Zabraňte kontaktu s očima a pokožkou. Dojde-li ke kontaktu očí a pokožky s gelem, ihned je opláchněte vodou. Pokud dojde k podráždění, okamžitě přestaňte výrobek používat a poraďte se se svým zubním lékařem. Gel používejte maximálně 12 po sobě jdoucích dnů.

Jaké je čisté množství bělících náplní?

3 x 10 ml.

Jaká je funkce LED světla?

TeethTox LED světlo funguje na stejné technologii osvětlení zubů jako používají zubní lékaři. LED světlo bezpečně proniká povrchem skloviny, aby oslabilo tvrdé, žluté skvrny. Bez nich mohou složky pro bělení zubů v TeethTox gelu pracovat efektivněji.

Nenašli jste odpověď, kterou jste hledali?

Napište nám na náš e-mail info@sensilab.cz a my Vám rádi Vaše dotazy zodpovídme.